מעבר לאתר המותאםמשבר ההסעות ביו"ש; יו"ר המועצה לשר: "מצא פתרון"

אריאל שרפר No Comments on משבר ההסעות ביו"ש; יו"ר המועצה לשר: "מצא פתרון"

יו"ר מועצת יש"ע דוד אלחייני בפנייה לשר החינוך הרב רפי פרץ: "אם לא יימצא פתרון לתקציב הסעות ילדים למוסדות החינוך נשבית את הלימודים"

הרב פרץ צילום: נועם ריבקין פנטום, פלאש 90

התכניות האחרונות

ארכיון תוכניות מוקלטות

גם בפייסבוק

היום ברדיו

[daily-schedule schedule=1]

פוסטים אחרונים

תגיות

במכתב דחוף ששלח היום (רביעי) יו"ר מועצת יש"ע דוד אלחייני לשר החינוך הרב רפי פרץ, קורא אלחייני לשר החינוך למצוא את הפתרון לבעיית תקציב ההסעות למוסדות החינוך ביהודה ושומרון. "אם לא יימצא פתרון בתחילת שבוע הבא", כותב אלחייני, "הרשויות ביהודה, שומרון ובקעת הירדן לא יסיעו תלמידים למוסדות החינוך".

תקציב הסעות תלמידים לבתי ספר, גני ילדים וחינוך מיוחד ביהודה, שומרון ובקעת הירדן מגיע מדי חודש ממשרד האוצר לרשויות המקומיות מכיוון שמערך ההסעות באזור יקר ומסועף. האיום השבתת מערך ההסעות והלימודים, מגיע על רקע אי-העברת תשלום של משרד החינוך למערך ההסעות עבור חודש אוקטובר וכפי הנראה, הוא גם אינו מתכוון להעביר את התקציב עבור חודש נובמבר.

יו"ר מועצת יש"ע אלחייני כותב במכתב לשר החינוך כי "מזה שנה שהרשויות במדינה מתמודדות בנושאים כספיים ותקציבים בהיעדר ממשלה יציבה, חלקן נקלעו לגרעונות תקציביים המעמידות אותן בסכנה. אי העברת התשלום עבור ההסעות יחמיר את מצבן", ומבקש משר החינוך להגיע לפתרון הבעיה.0 תגובות