מעבר לאתר המותאםושוב בני גנץ מתבלבל: "הוי זנב לארנבות" • האזינו

דוד קליגר 17 Comment on ושוב בני גנץ מתבלבל: "הוי זנב לארנבות" • האזינו

בתוכנית 'טובים השניים' ראיינו יחדיו אלעד כהן, יהודה שוקרון ואשר גרייבר את בני גנץ לראיון וכרגיל שוב גנץ מתבלבל ומביא מילים חדשות למשנה הידועה ולפסוקים שונים • האזינו

16:22
24.02.20
איתי גדסי No Comments on שיגורים לעבר נתיבות ואשקלון: ראה"מ ביטל את כנסי הבחירות

התכניות האחרונות

ארכיון תוכניות מוקלטות

גם בפייסבוק

היום ברדיו

[daily-schedule schedule=1]

פוסטים אחרונים

תגיות

במהלך הראיון המשעשע הופנו שאלות שונות לגנץ, ביניהם על החיבור שלו עם לפיד, על השבת המנדט, על היחסים שלו עם ליצמן, על ההתנגדות שלו לממשלה עם החרדים ושאלות רבות נוספות.

גנץ ענה על כל התשובות באריכות כשבכולן הוא משלב בין התשובות פסוקים שונים וציטטות שונות כאלה שנמצאות רק בלקסיקון שלו.

בין השאר סיפר גנץ כי בימים אלו הוא ביקש לקבל אישור לקיצור שמו ושיקראו לו גיצי כי לא ייתכן שרק לביבי יש שם מקוצר.

האזינו:17 תגובות

מיין תגובות
 1. 15

  עדיף ראש ממשלה מתבלבל במילים מאשר מושחת

 2. 14

  מזה להיות ממלכתי לא מוצא פתגם ישן נושן זנב לאריות גאנץ תעיין בספרי הלימוד שלך מכילה ב מזל שהיית בצהל אחרת היית במפעל ליצור סירים

 3. 13

  סתם חקיין של בני

 4. 12

  לבי לבי על גנץ
  מעל לבינתי , איך הגחע לדרגה כל כך גבוהה בצבא. רחמו עליו ושחררו אותו מתפקידו.
  אין יום שהוא גנץ , לא מבזה את עצמו.

 5. 11

  העילגות שלו כבר חדלה להצחיק. שערו בנפשכם שאם יבחר, יהא הוא זה שמייצג את ישראל במפגשים שונים גם בחו"ל גם טראמפ ופוטין מחכים….

 6. 10

  התקשורת מטומטמת… הוא עושה את זה בכוונה. כל יום הוא מספק לכם סיבה לאזכר אותו. ובהקשר שמעורר חיוך ולא כעס וכך הוא נשאר רלוונטי. טריק שיווקי.

 7. 9

  בני, עשה טובה לך ולנו, אל תביך את עצמך. היה בני הפשוט, הכן והישר. בלי ציטוטים, פתגמים ומטבעות לשון. טעויותיך נותנות דלק ליריביך כדי להקטין אותך. גדולתך היא בפשטותך!!!

 8. 8

  שחככתם שגם בנימין נתניהו בתחילת דרכו התבלבל ושידר חוסר בטחון חכו בסבלנות ותראו מה האדם הנפלאה הזה יתרום מעצמו לעם שצריך שוב לאחד אותו ולא יהייה הם אלא כולנו אחד ולגיטמי לדאות שונות

  1. משה רבנו היה מגמגם.זה לא פסל אותו להיות אחד המנהיגים הגדולים של עם ישראל.

 9. 7

  גנץ בדיחה לא אדם שיכל לנהל שום דבר , איש שכל חייב היה שכיר וקיבל פקודות והנחיות , איש שבמקרה נבחר להיות רמתכל ,כיוון שהפרקליטות סיכלה את יואב גלנט ,ובפעם הראשונה שהתאפשר לו להיות עצמאי ולפתח חברה ,פשט את הרגל בדצמבר 2018 תוך כדי עסקה מפוקפקת ללא מכרז עפי חוק מול המשטרה ,מה הרעיון איזה אנשים דוחפים כישלון כדי להצליח ?

  1. המסר שכתב עמי הנכבד, מעיד בדיוק מיהו – בור ועם הארץ. גם שגיאות כתיב וגם שגיאות עובדתיות. אבל זו דרכם של עמי הארצות – להפגין בורותם בריש גליי.
   לידיעתך – הרמטכ"ל מנהל את הארגון הגדול והמורכב ביותר בישראל, שבמקרה שומר גם על בטחונך.

 10. 6

  ראש הממשלה הבא שלנו. ממלכתי,נקי כפיים ורהוט. לא מושחת, לא גנב, לא מסית ומתסיס, לא הורס את מוסדות המדינה כדי להתיל את עורו.

  תפסתם אותו בשגיאה..האיש בא לעשות טוב לאזרחי ישראל.

 11. 5

  אני לא מאמינה אך גנץ הוא בובה של לפיד הוא בחר בוא ויודע שהוא ינפנף אותו לכלא כמו שעשה לכל חבריו …אך לא עשו שעורי בית … כניראה שה…עלה להם לראש במחשבה שיזכו למעמד של ראש ממשלה במקרה הנוכחי …גנץ בכלא כמו לחייני וראש ערית שדרות …. סוג של התנהלות כפייתית . לפיד חושב שכולם מטומטמים ושורף אותם בדרך …

 12. 4

  זה חיקוי של שוקרון.