מעבר לאתר המותאם
1

ח"כ סער: "נתניהו כנראה לא יוכל להרכיב ממשלה שוב – אני יכול"

איתי גדסי 1 Comment on ח"כ סער: "נתניהו כנראה לא יוכל להרכיב ממשלה שוב – אני יכול"

לאחר כישלונם של גנץ ונתניהו להרכיב ממשלה. ח"כ גדעון סער מסתער לקדמת הבמה הפוליטית ומכריז: "אני אוכל להרכיב ממשלה". סער מסביר כי לאחר הכישלון השני של נתניהו קשה להאמין שיוכל להרכיב שוב ממשלה | בכירים בליכוד מדווחים כי נתניהו לוחץ לבטל את הפריימריז | והאם סער יקבל 61 חתימות?

סער ונתניהו צילום: פלאש 90; לע"מ
18:28
07.08.20
דוד קליגר No Comments on לכבוד שבת: "ישמחו" בביצוע יצחק מאיר מתוך האלבום השני של כצ'לה • האזינו

התכניות האחרונות

ארכיון תוכניות מוקלטות

גם בפייסבוק

היום ברדיו

[daily-schedule schedule=1]

פוסטים אחרונים

תגיות

לקראת בחירות שלישיות: הפולנטר הפוליטי רחוק מפתרון, בינתיים גם בליכוד מתחיל רף הלחץ לעלות. ח"כ גדעון סער התייחס למשבר הפוליטי ואיחל לראש הממשלה להרכיב ממשלה אבל אם לא יצליח, אמר סער, "לא ברור כלל איך נתניהו יוכל להרכיב ממשלה בפעם הבאה. כבר זמן רב לא היו פריימריז, ואני חושב שאני מסוגל להרכיב ממשלה ולאחד את העם".

על הפרסומים כי היועמ"ש עומד לפרסם את הכרעתו בתיקי נתניהו אמר סער: "אני לא מתכוון להעלות ספוקליציות על החלטת היועץ. בנוגע לנבצרות, או השעיית ראש הממשלה, אם מוגש כתב אישום חמור – יש חוק ברור בעניין ראש הממשלה, על מתי צריך לעזוב את תפקידו". את דבריו אמר סער בכנס של ג'רוזלם פוסט.

האמירות של סער מגיעות לאחר שדווח היום (חמישי) גורמים בליכוד אומרים כי רה"מ לוחץ לביטול הבחירות המקימות לראשות המפלגה. כך מדווח מעריב.

סער כבר אמר כי יתמודד מול נתניהו על יו"ר המפלגה. ב21 הימים הנותרים עד לפזור הכנסת. יוכל סער לאסוף 61 חתימות ולהציג את עצמו כמועמד הכנסת להרכיב ממשלה.1 תגובות

מיין תגובות
  1. 1

    סער.
    מחיאות כפיים 'סוערות'.
    יחי המלך החדש. יחי!