מעבר לאתר המותאם
1

נתניהו בכנס החירום: "סכנה למדינה ונקודת שבר שלא הייתה כדוגמתה"

איתי גדסי 1 Comment on נתניהו בכנס החירום: "סכנה למדינה ונקודת שבר שלא הייתה כדוגמתה"

ראש הממשלה בנאומו בכנס החירום של הליכוד כנגד הקמת ממשלת מיעוט שמאל-ערבים, תקף בחריפות את הנהגת כחול לבן שניהלה מו"מ עם תומכי הטרור בזמן הלחימה בעזה, "זה בלתי נתפס. זאת סטירת לחי לאזרחי ישראל, לחיילי ישראל. ועכשיו האמת מתגלה. לא ישראל לפני הכל – אלא השלטון לפני הכל" | הנאום המלא

נתניהו צילום: Tomer Neuberg/FLASH90
22:31
11.07.20
אליהו גרין No Comments on אלפים במחאת העצמאיים בכיכר רבין בת"א

התכניות האחרונות

ארכיון תוכניות מוקלטות

גם בפייסבוק

היום ברדיו

[daily-schedule schedule=1]

פוסטים אחרונים

תגיות

הליכוד ערך היום (ראשון) כינוס חירום כנגד התוכנית להקמת ממשלת מיעוט שמאל-ערבים שמתכננים בכחול לבן. הכנס נערך בגני התערוכה בהשתתפות אלפי תומכי המפלגה. על הבימה התייצבו כלל חברי הכנסת של הרשימה בראשות בנימין נתניהו.

בפתח נאומו אמר ראש הממשלה, "אנחנו נמצאים ברגע גורלי למדינת ישראל. ראשי כחול לבן, בני גנץ, גבי אשכנזי, ובוגי יעלון, החליטו להקים ממשלת מיעוט שתהיה תלויה בחברי הרשימה הערבית המשותפת".

נתנהו חידד את ההתנגדות הגדולה לחכי"ם הערביים, "שאני אומר ערבית אני לא מדבר על ערבים. ערבים יכולים להיות ציוניים ולתמוך במדינת ישראל, אבל הם לא ציוניים ולא תומכים במדינת ישראל. להיות תלויים בהם בכל עת, ובמיוחד בעת הזאת, זאת סכנה עצומה למדינת ישראל וזאת נקודת שבר בתולדות המדינה שלא הייתה כדוגמתה".

LIKUD PARTY

נתניהו החל לתקוף את התמיכה בטרור שמקדמים במשותפת, "חברי הכנסת של הרשימה המשותפת תומכים בארגוני הטרור וקוראים לחיילי צה״ל רוצחים. הם רוצים גם עכשיו להעמיד את חיילי צה״ל לדין כפושעי מלחמה".

נתניהו פנה לגנץ ישירות, "בני גנץ, אני אומר לך – הם רוצים להעמיד אותך לדין כפושע מלחמה. אותו דבר גם לגבי אשכנזי ובוגי יעלון. איתם אתה הולך להקים ממשלה שתהיה תלויה בהם? מה עבר לכם במוח?".

נתניהו לא הרפה והמשיך לתקוף את התוכנית המסוכנת, "יותר מזה, בני, אתה קיבלת תדרוך ועדכונים שוטפים במהלך השבוע האחרון על המצב הביטחוני והתפתחות המהלכים. ידעת בדיוק מה מוטל על הכף".

נתניהו המשיך ותקף את ניהול המו"מ עם הערבים תחת אש, "ובכל זאת בזמן שהיינו במערכה צבאית, כשהותקפנו בטילים, כשאזרחינו ישבו במקלטים, כשהחיילים שלנו סיכנו את חייהם, באותו זמן בדיוק אתם מנהלים משא ומתן עם אותם חברי כנסת שתומכים בארגוני הטרור? זה מעל לפוליטיקה, זה אבסורד, זה בלתי נתפס. זאת סטירת לחי לאזרחי ישראל, לחיילי ישראל, זאת סטירת לחי למי שהצביע לך בני גנץ". תקף נתניהו.

LIKUD PARTY

ראש הממשלה תקף את הנהגת כחול לבן, "זה לא רק פגיעה חמורה בביטחון ישראל. זה גם פגיעה חמורה בדמוקרטיה הישראלית. כי מה אתם הבטחתם? מה הייתה הבטחת הבחירות שלכם? בני, גבי, בוגי ויאיר? אמרתם 'ישראל לפני הכל' ועכשיו האמת מתגלה. לא ישראל לפני הכל – אלא השלטון לפני הכל".

נתניהו הזכיר את אזהרתו לפני הבחירות שנתפסה כאיום סרק, "אנחנו הזהרנו במהלך הבחירות ואמרתם שהם יקימו גוש חוסם וממשלת מיעוט עם הרשימה המשותפת. הם כל הזמן הכחישו. בני גנץ הכחיש וגם יאיר לפיד. יאיר לפיד אמר "תמיד מעניין לעקוב איך ביבי ממציא שקר. אז הנה האמת – כחול לבן לא עושה גוש חוסם עם המפלגות הערביות, פשוט לא. בלי אולי ובלי אבל – לא וזהו".

ראש הממשלה עבר לתאר את המצב היומיומי בו יהיה נתון ר"מ בישראל שנתון לחסדי הערבים, "בחירות זה דבר רע למדינת ישראל. אנחנו לא רוצים בחירות. יש דבר הרבה יותר גרוע וזאת ממשלת מיעוט מסוכנת שנשענת על איימן עודה ואחמד טיבי. ממשלה כזאת היא איום קיומי על מדינת ישראל. אני אתמול עמדתי במשרד שלי ואני אמרתי שיש טלפון אדום ותארו לכם, וזה קורה כמעט כל ערב, שהטלפון מצלצל".

LIKUD PARTY

"תארו לכם מצב שראש הממשלה מקבל טלפון ואומרים לו שצריך לתקוף מיידית שתי מטרות. וראש ממשלה בממשלת מיעוט אומר: רגע, אני צריך לעשות טלפון. מר עודה, שתי מטרות זה בסדר? לא? אחת, בסדר? כלום? אבל אתה מבטיח שאתה לא מפרק את הממשלה? וד״ר טיבי מבטיח?" שאל נתניהו לקול צחוקם של הקהל.

ראש הממשלה הביא את דברי האויב הגדול ביותר של ישראל – שליט איראן: "למה אסור שתקום ממשלה כזאת? תקשיבו למה שאומר חמינאי שליט איראן. שלשום הוא מסביר שהוא לא רוצה להשמיד את כל היהודים אלא רק את מדינת ישראל. אתמול הוא אומר שחיסול המשטר הציוני משמעותו שהפלסטינים יבחרו את הממשלה שלהם ויסלקו אנשים כמו נתניהו".

"אני אומר לכם שאם תקום ממשלת מיעוט כזאת יחגגו בטהרן, יחגגו ברמאללה, יחגגו בעזה. כמו שהם חוגגים אחרי כל פיגוע, אבל זה יהיה פיגוע לאומי היסטורי במדינת ישראל – ואסור שזה יהיה" זעק ראש הממשלה.

LIKUD PARTY

בסיום דבריו פנה נתניהו ישירות להנהגת כחול לבן, "יש אפשרות להקים ממשלה ביחד. יש אפשרות להימנע מבחירות. יש אפשרות לעשות את הדבר האחראי. אבל קודם כל אתם צריכים לעשות את הדבר האחראי ולגלות אחריות לאומית. לכן אני קורא לכם – תתייצבו ברגע זה, הערב, ותאמרו לעם בצורה חדה וברורה שאתם מורידים מעל הפרק את הרעיון ההזוי של ממשלה שנשענת על חברי הרשימה הערבית המשותפת".

"רבים רבים בעם מבינים את הסכנה. מה שצריך עכשיו זה אחדות – אחדות ולא מיעוט. ואתם יודעים את האמת – שהאמת איתנו, הצדק איתנו והעם איתנו. תורידו את הרעיון ההזוי הזה עכשיו, עוד הערב". סיים נתניהו את נאומו לקול מחיאות כפיים סוערות ממושכות של קהל האלפים באולם.

LIKUD PARTY1 תגובות

מיין תגובות
  1. 1

    כל הכבוד לנתניהו העם איתך.יש לך עו הזדמנות אחרונה.אני הגיד לך מה העם רוצה?ואתה חייב לעשות את זה.ביגלל זה ברחו הרבה קולות ביגלל שלא ביצעתה.אים תבצע בלי פחד תהיה מלך ישראל והעם היהודי.אחד זה לטפל בבגץ ביועמש במיוחד בניצן.ובפרקליטות. לטפל גם בשחור לבן ובמרץ ובמיוחד בגנץ ומישפחתו.צריכים לעבור חקירה של השב'כ.וליזרוק לאשפה את כל תומכי הטרור.ואלו שמגנים את חיילי צהל והעם היהודי.להוציא חוקים כמו שצריך.ממש הפקרות במדינה .ובמיוחד את התישקורת. שמראיינת כל מיני בכירים טיפשים ודרכם הם מעבירים ידיעות לאוייבי העם היהודי ומדינת ישראל.גם הם צריכים להחקר על ידי השב'כ.צריך תקופת דיקטטורה לכמה זמן.כדי לטפל בכול המחלות הממאירות הללו.אין ברירה זו הדרך.תאמין לי שהעם איתך כי נמאס להם שיותר מידי מלכלכים עלנו.ועוד מקבלים משכורת עתק על חשבוננו.חייבים לעשות לזה סוף.גם אים ידרש הפיכה צבאית…כל יוצאי עדות המיזרח יהיו איתך.כי אנחנו לא קונים את דברי האבל של השמאלנים.ההיפך מקבלים כוח מיום ליום לצאת עליהם.ואולי גם לעשות להם כריתת אונה…..