מעבר לאתר המותאם
1

ראה"מ: "אנחנו לקראת סיום המבצע – יכולים להגיע לכל אחד"

איתי גדסי No Comments on ראה"מ: "אנחנו לקראת סיום המבצע – יכולים להגיע לכל אחד"

רה"מ נתניהו: "אנחנו לקראת סיום המבצע. מטרות המבצע הושגו כבר עכשיו במלואן. מטרת המבצע הייתה סיכול ממוקד של מפקד הג'יהאד האיסלמי, הוא חוסל. האויבים שלנו קיבלו את המסר – אנחנו יכולים להגיע לכל אחד"

צילום: לע"מ
22:33
06.07.20
דוד קליגר No Comments on הילדה שנקנסה לולדר: "זכיתי לעשות קידוש השם" • האזינו

התכניות האחרונות

ארכיון תוכניות מוקלטות

גם בפייסבוק

היום ברדיו

[daily-schedule schedule=1]

פוסטים אחרונים

תגיות

ראש הממשלה בנימין נתניהו קיים סיור ביטחוני במרכז ניהול יירוטים ובסוללת כיפת ברזל. ראש הממשלה נתניהו קיבל סקירה על פעילות מערך ההגנה האווירית בימים האחרונים ממפקד מערך ההגנ"א תא"ל רן כוכב, ושוחח עם לוחמים וטכנאים ממערך ההגנה האווירית בסוללת כיפת ברזל.

ראש הממשלה נתניהו אמר בביקור המיוחד: "אנחנו לקראת סיום המבצע, אני יכול קודם כל לשבח את צה"ל ואת השב"כ על הישג אדיר ולהודות לחבריי לקבינט על ההחלטה האחראית והנועזת לעשות את המבצע הזה".

לדברי נתניהו, "מטרות המבצע הושגו כבר עכשיו במלואן. מטרת המבצע הייתה לעשות סיכול ממוקד של מפקד הג'יהאד האיסלמי ברצועת עזה. הוא חוסל, ויחד איתו חוסלו עשרות מחבלים וגם עשרות מטרות תשתית חשובות של הג'יהאד האיסלמי".

בסיום דבריו הבהיר ראש הממשלה, "האויבים שלנו קיבלו את המסר – אנחנו יכולים להגיע לכל אחד. אנחנו יכולים להגיע לכל אחד, אפילו במיטתו. אני מקווה שהלקח הזה נלמד. אני סומך על כוחותינו שנמשיך להשתפר ולעשות כל מה שדרוש כדי להבטיח את ביטחון ישראל. כל הכבוד לכם ותודה רבה לכם".

photo_2019-11-14_16-31-220 תגובות