מעבר לאתר המותאם
1

נתניהו בתום התייעצות: "השגנו הרתעה מול המחבלים. הבכירים על הכוונת"

איתי גדסי No Comments on נתניהו בתום התייעצות: "השגנו הרתעה מול המחבלים. הבכירים על הכוונת"

רה״מ נתניהו אמר בתום התייעצות בפיקוד דרום: "יש כאן שינוי אמיתי של המשוואה משום שעכשיו יודעים ראשי המחבלים ואחרון הפעילים שלהם, שאנחנו יכולים להגיע אליהם לנקודות המסתור בדיוק כירורגי, ולפעול נגדם". עוד הוסיף, "אנחנו בעיצומה של מערכה. סיכמנו על צעדי ההמשך"

ראש הממשלה בהתייעצות בפיקוד דרום צילום: לע"מ
2:00
12.07.20
ישראל רובין No Comments on ח"כ ישראל אייכלר: "חרדי הוא אזרח חסר זכויות אדם במדינת היהודים"

התכניות האחרונות

ארכיון תוכניות מוקלטות

גם בפייסבוק

היום ברדיו

[daily-schedule schedule=1]

פוסטים אחרונים

תגיות

היום השני לסבב מול הג'אהד: ראש הממשלה בנימין נתניהו קיים היום (רביעי) דיונים ביטחוניים עם שר הביטחון, הרמטכ״ל, ראש השב״כ, ראש המל״ל ובכירי מערכת הביטחון במפקדת פיקוד הדרום.

ראש הממשלה אמר בתום הדיונים: "סיימנו עכשיו התייעצות ביטחונית כאן בפיקוד הדרום עם שר הביטחון, הרמטכ״ל, ראש אמ״ן וראש השב״כ. סיכמנו על צעדי ההמשך". ראה"מ הציג את המערכה כהישג, "יש כאן הישג גדול של מדינת ישראל לחיזוק נוסף של ההרתעה שלנו. רבי המחבלים יודעים שאנחנו יכולים לשים אותם על כוונת ואנחנו אכן נשים על כוונת את כל מי שבא לפגוע בנו".

נתניהו חזר על דבריו ואמר כי ישראל לא רוצה הסלמה, "מעבר לכך פנינו לא להסלמה אבל אנחנו נדע לעשות את כל הפעולות הדרושות שסיכמנו עליהן כדי להמשיך להגן על מדינת ישראל ואזרחיה"

במקביל, מוסאב אל-ברים אל-מיידן מדוברי הגיאהד האיסלמי אמר לפני זמן קצר: "השעות הקרובות יהיו מכריעות יותר מבחינת תגובת גדודי אל-קודס. יש לנו מידע שראש ממשלת ישראל, בנימין נתניהו, מתחנן להרגעה. ההחלטה לסיים קרב זה נמצאת בידי ההתנגדות המיוצגת על ידי גדודי אל-קודס והג'יהאד האיסלאמי בלבד".

נראה כי למרות האיומים שהציגו כבר מאש בג'יאהד נראה כי בשעות הקרובות נראה את ישראל והג'יאהד הולכים להפסקת אש.0 תגובות