מעבר לאתר המותאם  דחה את הבקשה: ביהמ"ש הורה על שחרורו של זארוג ממעצר

  בנצי לייזרוביץ No Comments on דחה את הבקשה: ביהמ"ש הורה על שחרורו של זארוג ממעצר

  כתב אישום הוגש כנגד נריה זארוג בגין עבירות של הפרת הוראה חוקית. לצד הכתב האישום הגישה המדינה בקשה לעצור את זארוג עד תום ההליכים. עו"ד עדי קידר מחוננו, "בית המשפט הורה על שחרורו של נריה זארוג בתנאים קלים יחסית"

  20:39
  26.09.21
  קובי פינקלר No Comments on מרשים: כך נראים מטוסי F-35 "אדיר" החדשים • גלריה

  התכניות האחרונות

  ארכיון תוכניות מוקלטות

  גם בפייסבוק

  היום ברדיו

  [daily-schedule schedule=1]

  פוסטים אחרונים

  תגיות

  שופט בימ"ש השלום בפ"ת השופט ארז מלמד דחה היום (שלישי) את בקשת המדינה לעצור את נריה זארוג עד לתום ההליכים כנגדו והורה על שחרורו בתנאים מגבילים.

  כנגד זארוג הוגש היום כתב אישום בעבירות של הפרת הוראה חוקית והפרעה לשוטר במילוי תפקידו. לצד הכתב האישום הגישה המדינה בקשה לעצור את זארוג עד לתום ההליכים.

  עו"ד עדי קידר מארגון חוננו אשר ייצג את זארוג יחד עם עו"ד נתי רום דרש בדיון את שחרורו כבר היום עוד בטרם צילום חומרי החקירה בתיק. בסופו של דיון כאמור הורה בימ"ש על שחרורו של זארוג בתנאים מגבילים בכך שהוא צריך להיות צמוד לאביו. לבקשת המדינה הורה בימ"ש על עיכוב החלטתו וזאת עד לדיון בערר בבימ"ש המחוזי.

  עו"ד עדי קידר מחוננו "בית המשפט הורה על שחרורו של נריה זארוג בתנאים קלים יחסית, אנחנו טענו וטענותינו התקבלו, שיש שיהוי בלתי מוסבר של משטרת ישראל שמצד אחד אומרת שהאיש מסוכן, מצד שני היא לא טורחת ועושה דבר וחצי דבר בשביל לעכב אותו. כבר בשלב הראשוני הזה, עוד בטרם עיון בחומרי החקירה בימ"ש הורה על שחרורו, המדינה הודיעה שתערר, גם אנחנו נערר לאחר עיון בכל החומר נקווה שהפרשה הזו תגיע לסופה."  0 תגובות