מעבר לאתר המותאם
1

גנץ על החיסול: "מדובר בהחלטה נכונה" • צפו

איתי גדסי No Comments on גנץ על החיסול: "מדובר בהחלטה נכונה" • צפו

בתגובה לחיסול הלילה, ולמצב הביטחוני המתוח אומר יו"ר "כחול לבן" בני גנץ: "לעיתים צריך לקבל הכרעות קשות, מדובר בהחלטה נכונה מבצעית ומדינית"

12:09
07.07.20
ישראל רובין No Comments on גפני על תקרית השוטרים עם הילדה: "קורא לשר לבט"פ לבדוק את הדברים"

התכניות האחרונות

ארכיון תוכניות מוקלטות

גם בפייסבוק

היום ברדיו

[daily-schedule schedule=1]

פוסטים אחרונים

תגיות

יו"ר "כחול לבן" ח"כ בני גנץ בתגובה לחיסול הלילה, ולמצב הביטחוני המתוח: "אזרחי ישראל, המחבל בהא אבו אל עטא שחוסל הלילה היה בן מוות. בדיוק כמו אחמד ג'עברי רמטכ"ל חמאס, בדיוק כמו כל טרוריסט שמוציא לפועל פעולות רצחניות כנגד אזרחי ישראל".

גנץ הוסיף ואמר כי לפעמים אין מנוס מלקבל החלטות קשות: "למען ביטחון ישראל, הדרג המדיני והביטחוני צריכים לעיתים לקבל הכרעות קשות, תוך הערכת המחיר שיהיה להן. כזו הייתה ההחלטה על המבצע הלילה עליה עודכנתי מבעוד מועד".

גנץ מגבה את הקבינט שקיבל את החלטה על החיסול ואומר כי מדובר בהחלטה נכונה לדעתו: "מדובר בהחלטה נכונה מבצעית ומדינית. אני מבקש להדגיש, כחול לבן בראשותי תשים תמיד את ביטחון האזרחים לפני הכל. לפעולה זו לא תהיה השפעה על התהליכים הפוליטיים המתקיימים. אני מבקש להביע את הערכתי לצה"ל ולגורמי הביטחון ולחזק את תושבי הדרום ואת כלל אזרחי ישראל וקורא לכולם להישמע להנחיות פיקוד העורף. הנחיות שיש בהן בכדי להציל חיים", אמר גנץ.0 תגובות