מעבר לאתר המותאם
1

אלעד כהן הוזמן ל'שבע ברכות' והתבדה • צפו

דוד קליגר 2 Comment on אלעד כהן הוזמן ל'שבע ברכות' והתבדה • צפו

אלעד כהן הגיע אל האולם אליו 'הוזמן להופיע', וגילה כי אשתו וחבריו ארגנו לו מסיבת יום הולדת 40 עם מיטב הזמרים • צפו בחגיגה

התכניות האחרונות

ארכיון תוכניות מוקלטות

גם בפייסבוק

היום ברדיו

[daily-schedule schedule=1]

פוסטים אחרונים

תגיות

אמש (מוצ"ש) באולמי 'היכלי הרשב"י' בבני ברק נחגגה מסיבת יום הולדת 40 לזמר והשדרן אלעד כהן, את החגיגה ארגנה לו אשתו, והזמינה לשם רבנים ואישי ציבור לצד מיטב חבריו מתעשיית המוזיקה ונציגות מכובדת מאוד של אנשי הרדיו.

כדי שלא יגלה את ההפתעה המתוכננת הוקדמה המסיבה בכשבוע לפני התאריך האמיתי, ולצורך העניין כדי להשלים את ההפתעה אמר לו אמן הקלידים שליווה את הערב אלי יפרח כי הוא הוזמן לשיר ולהופיע באירוע באולם הנ"ל.

בסביבות השעה 21:00 מיד לאחר שידור תוכניתו ב'קול חי' 'בין קודש לחול' הגיע אלעד לאולם כשכל חבריו ממתינים לו וצוהלים לקראתו, כשאת המבט המופתע על פניו לא היה ניתן לפספס.

במהלך האירוע נאמו הרבנים הגאונים הרב אדיר עמרוצי שליט"א, הרב משה דרעי שליט"א, הרב משה חזקיהו שליט"א, כשאחיו הרב שלמה כהן שליט"א עשה סיום מסכת.

את האירוע המיוחד שהיה בהנחייתם של יהודה שוקרון ויואב דליאון הנעימו בין השאר הזמרים שמעון משעלי, שלמה אשר, יצחק פנחסי, ישי ורסנו, חיים בר וענק הזמר המזרחי שהינו גם בן דודו של אלעד הזמר משה דואק.

צילומים: חיים בר וקובי אלי

WhatsApp Image 2019-11-03 at 20.50.112 תגובות

מיין תגובות
  1. 1

    לא הבנתי זה שבע ברכות או יום הולדת…!!!!!!!!????….