מעבר לאתר המותאםשקד: "תקראו את ההודעות שלכם ותחשבו שהכל חשוף לעיני עשרות אנשים"

איתי גדסי No Comments on שקד: "תקראו את ההודעות שלכם ותחשבו שהכל חשוף לעיני עשרות אנשים"

יוצאת להגנת יועציו של ראש הממשלה: שרת המשפטים לשעבר איילת שקד אומרת כי לקיחת המכשירים הסלולאריים של יועצי נתניהו לא מוצדקת: "זה באמת לא עניין של ימין ושמאל"

אוריך צילום: יונתן סינדל, פלאש 90
23:16
23.02.20
קובי פינקלר No Comments on פיקוד העורף ביטל את הלימודים בדרום; צה"ל תוקף ברצועה; הירי נמשך

התכניות האחרונות

ארכיון תוכניות מוקלטות

גם בפייסבוק

היום ברדיו

[daily-schedule schedule=1]

פוסטים אחרונים

תגיות

יו"ר הימין החדש, שרת המשפטים לשעבר, ח"כ איילת שקד, הגיבה על החרמת הטלפונים הסלולריים של יועצי ראש הממשלה. "המכשיר הסלולארי הוא העולם הפנימי שלנו. כל עולמנו האישי. כל סודותינו. הקשרים שלנו. המשפחה שלנו. החברים שלנו. לקחת לאדם את הסלולארי ולהחרים אותו זה כמו להפשיט אדם. צריך לעשות זאת במשורה. להגיד לכם שהמקרה של יועצי רוה"מ הוא כזה? מסופקני".

לדבריה: "זה באמת לא עניין של ימין ושמאל. כשרת משפטים טענתי שזכויות חשודים נרמסות תחת גלגלי המשפט הפלילי. במקרה של טלפון סלולרי, נכון להיום מספיק הסכמה של החשוד כדי לחדור לטלפון שלו אפילו לא נדרש צו בית משפט. קידמתי חוק לזכויות חשודים ואת חוק החיפוש שהעניין היה אמור להיות מוסדר בהם, כך שבוודאי ידרש צו בית משפט לעניין כזה אבל הכנסת התפזרה ועוד לא סיימנו את העבודה".

"קראו רגע את ההודעות שלכם מהשבוע האחרון וחישבו שמישהו לוקח לכם אותו והכל חשוף בפני עשרות אנשים", אמרה שקד.

כזכור, אתמול נחקרו שניים מיועציו הקרובים של ראש הממשלה בנימין נתניהו – יונתן אוריך ובועז גולן. במהלך החקירה נלקח מהם המכשיר הסלולארי.0 תגובות