מעבר לאתר המותאם
1

סונול גז+ חתמה על היתר עיסקא מהודר

עפר גדנקן No Comments on סונול גז+ חתמה על היתר עיסקא מהודר

לקראת השנה החדשה הבעל"ט חתמה חברת סונול גז + על היתר עיסקא מהודר המסדיר את ההתקשרות עם הלקוחות על פי כללי ההלכה ללא כל חשש ריבית. מעמד החתימה נערך בהשתתפות הגאון רבי פנחס וינד שליט"א, ראש בית ההוראה המיוחד לענייני ריבית ומחבר הספרים "ברית פנחס" על הלכות ריבית.

8:52
12.07.20
בנצי לייזרוביץ No Comments on 84 דוחו"ת נגד עקיפות נרשמו בסוף השבוע בכבישי יהודה ושומרון

התכניות האחרונות

ארכיון תוכניות מוקלטות

גם בפייסבוק

היום ברדיו

[daily-schedule schedule=1]

פוסטים אחרונים

תגיות

בפתח המעמד הציג מנכ"ל סונול גז+ שי עזרא את החלטת הדירקטוריון המאשרת את החתימה כדרישת ההלכה. לאחר מכן הציג הגר"פ וינד שליט"א את פרטי ההיתר ומשמעותו מבחינה הלכתית, ושיבח את ההיענות המהירה של החברה לביצוע היתר עיסקא כהלכה, לרווחת לקוחותיה שומרי התורה ומצוות.

לאחר שהמנכ"ל והרב חתמו על השטר המהודר שתו הנוכחים לחיים והתברכו לקראת השנה החדשה. הגר"פ וינד שליט"א ציין כי הנהלת סונול גז+ זכתה לחתום על היתר עיסקא ימים ספורים לפני ראש השנה, ויש בכך כדי להוסיף זכויות לעם ישראל, זאת לצד הבשורה החשובה ללקוחות החברה, שינצלו מאיסור ריבית במסגרת הסדרי התשלומים מול החברה.

מנכ"ל סונול גז+ שי עזרא הודה לכבוד הרב על הכנת ההיתר עיסקא ועל דבריו החמים, וציין כי במסגרת המחויבות ללקוח הוחלט לחתום על היתר עיסקא מהודר, ובכך לאפשר לכלל הלקוחות ליהנות מאספקת גז בסטנדרט בטיחותי גבוה ובמחירים הוגנים ומשתלמים.

"אנו רואים חשיבות רבה בחתימה על ההיתר עיסקא כבר בתחילת פעילותנו במגזר הדתי והחרדי. נמשיך להיות קשובים לצרכי הלקוחות ולהציע שירות איכותי ואמין עם גב איתן של חברת אנרגיה מובילה בישראל" דברי שי עזרא.

סונול גז+ מציעה ללקוחותיה גפ"מ (גז פחמימני מעובה) לצריכה ביתית כמו חימום מים, בישול והסקה בבתי אב, על ידי שימוש בצוברים ומרכזיות חדישות ובטיחותיות במיוחד. בהמשך צפויה החברה להיכנס לתחומים נוספים, ביניהם: אספקת גפ"מ לתדלוק רכבים בתחנות סונול נבחרות, אספקת גפ"מ למסחר ותעשייה, אספקת גז טבעי למפעלים ואף מכירת גז טבעי בתחנות נבחרות של סונול.0 תגובות