מעבר לאתר המותאם
1

כלל המפלגות הערביות תומכות בבני גנץ: "לא מאהבת מרדכי אלה משנאת המן"

איתי גדסי 2 Comment on כלל המפלגות הערביות תומכות בבני גנץ: "לא מאהבת מרדכי אלה משנאת המן"

חברי הכנסת של הרשימה המשותפת בראשות איימן עודה הגיעו לבית הנשיא ועשו היסטוריה: לראשונה כלל המפלגות הערביות הצביעו בעד בני גנץ להרכבת הממשלה. טיבי לנשיא: "אנחנו בעלי הבית בארץ הזאת". איימן עודה הסביר לנשיא, כי כל ההצבעה נעשית בשביל לשים קץ לשלטון נתניהו שהוא האיום הגדול עליהם

צילום: פלאש 90
9:27
05.06.20
דוד קליגר No Comments on מרתק: המלחין הצעיר בנצי שטיין בראיון ראשון ברדיו לטוקר • צפו

התכניות האחרונות

ארכיון תוכניות מוקלטות

גם בפייסבוק

היום ברדיו

[daily-schedule schedule=1]

פוסטים אחרונים

תגיות

יו"ר הרשימה המשותפת איימן עודה הגיע לפני זמן קצר יחד עם ח"כ אחמד טיבי וח"כ נוספים לבית הנשיא בירושלים בכדי להמליץ בפני הנשיא על יו"ר 'כחול לבן' להטיל עליו את הרכבת הממשלה. לפני כניסתם למעון הנשיא אמר טיבי: "נעשה היום היסטוריה זה יום גדול".

איימן עודה נתן בהצהרה אחרי ההתייעצויות אצל הנשיא וגילה את סיבת התמיכה האמיתית בגנץ: "המלצנו על בני גנץ היום. זו היתה ההחלטה הקשה ביותר, אולי בחיי. אנשים לפני אמרו שאולי זה יותר משנאת המן מאהבת מרדכי אבל אנחנו רוצים לשנות את המציאות. אם אחד לא יתן לנו לגיטימציה והשפעה, אנחנו ניקח אותם".

בפתח דבריו תקף איימן עודה את ראש הממשלה בנימין נתניהו, לטענתו, "בתקופת כהונתו הציבור הערבי הודר מהשיח והפך ללא לגיטימי בכנסת. הציבור שלנו הצביע ברגלים ועשה את חצי הדרך לניצחון ועכשיו אנחנו ממשיכים את צעד ההמשך לניצחון".

בהמשך דבריו ציטט עודה את הפסוק מתהילים: "אבן מאסו הבונים הייתה לראש פינה". אנחנו רוצים לשים קץ לשלטון נתניהו זה כל הרצון שלנו אמר עודה, "אני יודע שזה צעד היסטורי. אנחנו היום ממליצים על בני גנץ להרכיב את הממשלה הבאה".

.2 תגובות

מיין תגובות
  1. 2

    אני מצטאר שהוגנו למצב הזה

  2. 1

    רשעים ארורים שונאי ישראל