מעבר לאתר המותאם
1

ליצמן למימרן: "לפיד היה בוגד ונשאר בוגד" • צפו

דוד קליגר No Comments on ליצמן למימרן: "לפיד היה בוגד ונשאר בוגד" • צפו

בראיון וידאו מיוחד ל"מהדורה המרכזית" עם אבי מימרן, 48 שעות לפני סגירת הקלפיות מסביר ליצמן על הבעיתיות של לפיד, על ההבדל בין לפיד לליברמן, על השאננות שישנה בציבור, ועל קבלת הקהל שהוא מתכוון לעשות ביו"ש • צפו

התכניות האחרונות

ארכיון תוכניות מוקלטות

גם בפייסבוק

היום ברדיו

[daily-schedule schedule=1]

פוסטים אחרונים

תגיות

48 שעות לפני סגירת הקלפיות התארח ב"מהדורה המרכזית" עם אבי מימרן סגן שר הבריאות הרב יעקב ליצמן בראיון וידאו מיוחד ממשרדו.

בראיון מספר ליצמן למימרן כי לפיד מוכן ללכת עם החרדים בתנאי שלא יהיו בעד נתניהו וכי "לפיד צועק ממשלה חילונית, אבל אני מספר לך פעם ראשונה שלפני הבחירות ב-2013 לפיד שלח אלי שליח אישי עם מסר שהוא רוצה להסתדר איתנו לתת לנו כל מה שאנחנו מבקשים, העיקר שהוא יהיה ראש ממשלה, הוא בגד בביבי מאחורי הגב".

בהמשך החמיא לכל הלשכות של חברי הכנסת של יהדו"ת והחכי"ם השונים ותהה האם אנחנו רוצים שחכי"ת כמו יעל גרמן שמנעה טיפולי שיניים לגילאים שונים תחזור למשרד הבריאות?

לגבי התוצאות הצפויות אמר כי "כרגע אין לנו שמונה מנדטים, יש לצערי הרבה שאננות וכל מיני אנשים עם טענות שלא מבינים שאנחנו במערכה גורלית".

לסיום הראיון ובעקבות המכתב המיוחד אותו הוציאה יהדוה"ת על שלימות הארץ אמר כי "אחרי הבחירות אני מתכוון לצאת לקבלת קהל בצורה מסודרת בכל הארץ, כולל ביהודה ושומרון. אני אומר למתנחלים, תבחנו אותנו במעשים ולא בדיבורים".

צפו בראיון.

צילום ועריכה: מנדי אור.0 תגובות