מעבר לאתר המותאםח"כ אשר: "הבלוף נחשף, ליברמן הפך להיות בן ברית של עודה וטיבי"

אסתי פלד No Comments on ח"כ אשר: "הבלוף נחשף, ליברמן הפך להיות בן ברית של עודה וטיבי"

ח"כ יעקב אשר בריאיון ל'מהדורה המרכזית' התייחס למעמד הגדול בראשות מרן שר התורה באופקים: "כשהוא יוצא לכנסים בפריפריה זה משפיע על קהלים נוספים של מסורתיים, ובעיקר זה מחייב אותנו ומחדיר בנו את ההבנה שזו מלחמת קודש"

16:53
03.04.20
קובי פינקלר No Comments on בצה"ל לוקחים פיקוד על ב"ב: "נבצע בדיקות מקיפות ונעביר חולים למלוניות"

התכניות האחרונות

ארכיון תוכניות מוקלטות

גם בפייסבוק

היום ברדיו

[daily-schedule schedule=1]

פוסטים אחרונים

תגיות

ח"כ יעקב אשר התראיין הערב (שני) ל'מהדורה המרכזית' בהגשת אבי מימרן התייחס לחיבור שנוצר בין ליברמן לערבים והשמאל בחוק המצלמות, "ההתייחסות לליברמן היום זה על מופע הזיגזג שלו וכבר לא במסגרת היחסים עם החרדים, הבלוף כבר חשוף לעין. התברר שהוא הפך להיות בן ברית של עודה וטיבי ולכן הודיתי לו מעל הדוכן היום בערבית בשם המפלגות הערביות".

אשר העביר את הרושם האדיר מהמעמד הגדול הערב בעיר אופקים,  "מרן שר התורה הוא מלאך שהקב"ה שתל בעולמנו, כשהוא יוצא לכנסים בפריפריה זה משפיע על קהלים נוספים של מסורתיים, ובעיקר זה מחייב אותנו ומחדיר בנו את ההבנה שזו מלחמת קודש. זה מה שמתמרץ אותנו להשפיע ולגייס קולות נוספים".

על צירופה של קהילת חב"ד ליהדות התורה, "העזרה של דגה"ת לקהילת חב"ד זה לא דבר חדש, כשהייתי רה"ע בבני ברק סייעתי לקהילת חב"ד בהקמת בתי ספר לבנים ובנות, גם בכנסת הסיוע הוא רציף כמו בנושא המעונות והמשפחתונים ועוד עשרות נושאים".0 תגובות