מעבר לאתר המותאם
1

בעת נאום נתניהו: טילים שוגרו לאשדוד: ראה"מ הורד מהבמה

איתי גדסי No Comments on בעת נאום נתניהו: טילים שוגרו לאשדוד: ראה"מ הורד מהבמה

בעת כינוס של הליכוד בעיר אשדוד,נורה מטח טילים מעזה לעבר העיר. ראש הממשלה שהיה באמצע נאומו הורד מהבמה. רקטה אחת יורטה על ידי כיפת ברזל. אין נפגעים

נתניהו צילום: הדס פרוש, פלאש 90
15:49
06.07.20
בנצי לייזרוביץ No Comments on בארגון בתי הכנסת מברכים על ההחלטה להשאיר את ביה"כ פתוחים

התכניות האחרונות

ארכיון תוכניות מוקלטות

גם בפייסבוק

היום ברדיו

[daily-schedule schedule=1]

פוסטים אחרונים

תגיות

בעת כנס גדול של הליכוד בעיר אשדוד בהשתתפות ראש הממשלה בנימין נתניהו, שוגר מטח מעזה לעבר הערים אשדוד ואשקלון. רקטה אחת יורטה על ידי כיפת ברזל. אין נפגעים. ראש הממשלה שהיה באמצע נאומו הרגיע את הקהל וביקש מהם להתפנות מהאולם בשקט. ראש הממשלה הורד מהבמה ונלקח לחדר מוגן. לאחר המטח נתניהו שב לנאום.

מדובר צה"ל נמסר: בהמשך לדיווח הראשוני על אזעקות לפני מספר דקות, זוהו שני שיגורים משטח רצועת עזה לשטח ישראל שיורטו על-ידי לוחמי כיפת ברזל.

עיריית אשקלון הורתה על פתיחת מקלטים. ראש העיר תומר גלאם אמר: "אנחנו ערוכים לכל מצב ולא לוקחים סיכונים כשזה נוגע לחיי התושבים, לכן הנחיתי על פתיחת המקלטים בכל רחבי העיר. מקווים ללילה שקט ובטוח. מכל מקום, אני מבקש מתושבי אשקלון להיצמד להנחיות פיקוד העורף ולשמור על כללי ההתגוננות בשעת חירום".

בהמשך לאירוע ירי הרקטות לעבר ערי הדרום, ובתום הערכת מצב בראשות מפקד המחוז הדרומי במשטרה, ניצב יורם סופר וסגל הפיקוד, יעובו בטווח הזמן המיידי כלל המערכים המבצעיים על מנת להגביר את הנוכחות ברחבי הערים ואת תחושת הביטחון בקרב הציבור.0 תגובות