מעבר לאתר המותאםדובר צה"ל: "האם ממשלת לבנון תנקוט צעדים כנגד מעשי טרור?"

שלמה ריזל No Comments on דובר צה"ל: "האם ממשלת לבנון תנקוט צעדים כנגד מעשי טרור?"

דובר צה"ל בערבית אביחי אדרעי, פונה לתושבי לבנון לאחר פרסום הסרטון ע"י חיזבאללה בו נראים פעילי הגבול יורים טיל לעבר ישראל, "בטיפשותם הראו בחיזבאללה איך הם מפרים החלטה של האו"ם. הדבר מדליק נורות אדומות לסכנה מוכרת"

התכניות האחרונות

ארכיון תוכניות מוקלטות

גם בפייסבוק

היום ברדיו

[daily-schedule schedule=1]

פוסטים אחרונים

תגיות

 

דובר צה"ל בשפה הערבית, אביחי אדרעי הגיב הערב (שני) לסרטון של חיזבאללה בו נראה יורה טיל נ"ט לעבר ישראל: "חיזבאללה הראה לנו סירטון, שרצה שיראה כאילו צלח בתגובתו. סרטון המראה בכוונה או מתוך בורות, את הבוז שרוחש לממשלת לבנון", כתב אדרעי.

דובר צה"ל בערבית שם דגש על הפרת ההחלטה של האו"ם שצולמה, "השידורים של איראן, מראים בגאווה את הפרת החלטה 1701 של האו"ם, שאוסרת על השימוש או ההחזקה בנשק בדרום לבנון".

אדרעי מכניס את ראשו לבעייה הלבנונית, הריבונות הבוטה של חיזבאללה על חשבון הריבונות של לבנון, "תיעוד זה, שהוכן כדי לנסות להרים את המורל של לוחמי חזבאללה, לאחר שנכשלו בהשגת מטרתם ובחיסול חיילי צה"ל, מדליק נורת אזהרה לסכנה מוכרת, המערערת את יציבות אזרחי לבנון".

דובר צה"ל פונה לממשלת לבנון ושואל, "האם ממשלת לבנון מגנה את השימוש בשטח לבנון למטרת טרור? האם ממשלת לבנון תעז לנקוט צעדים אמיתיים נגד אלה שגורמים לה לעבור על החוק הבינלאומי של האו"ם?".0 תגובות