מעבר לאתר המותאם
1

הרב פרץ: "נמליץ רק על נתניהו; יש שיח חם עם החרדים"

אסתי פלד 1 Comment on הרב פרץ: "נמליץ רק על נתניהו; יש שיח חם עם החרדים"

שר החינוך הרב רפי פרץ התייחס לפתיחת שנת הלימודים ולשאלת ההמלצה על בנימין נתניהו לראשות הממשלה: "בנט ושקד מצהירים שימליצו עליו; ימינה נאמנה להקמת ממשלה בראשותו"

הרב פרץ צילום: גילי יערי, פלאש 90
10:54
04.06.20
הרב ברק בן ניסן No Comments on האור החיים היומי: נעשים ניסים כדי שלא יהיה 'חילול השם'

התכניות האחרונות

ארכיון תוכניות מוקלטות

גם בפייסבוק

היום ברדיו

[daily-schedule schedule=1]

פוסטים אחרונים

תגיות

יו"ר "הבית היהודי" ושר החינוך הרב רפי פרץ שוחח עם אבי מימרן במהדורה המרכזית הערב (ראשון) והתייחס לפתיחת שנת הלימודים, לקמפיין הבחירות ולהדרת הציבור החרדי במעלה אדומים.

"שנת הלימודים התחילה ברגל ימין", אמר הרב פרץ, "לגבי מעלה אדומים יש הידברות עם ראש העיר, מקווה שבקרוב נמצא שם פתרון. אסור לאפשר מצב שבו עיר מדירה את ילדיה לערים אחרות מתוך אידיאולוגיה".

הרב פרץ התייחס לדבריו של נתניהו המטילים ספק בעמדתם של נפתלי בנט ואיילת שקד בנוגע למועמדותו לראשות הממשלה: "האמירות של ראש הממשלה כאילו בנט ושקד יחברו ללפיד הם פשוט לא נכונות. ימינה נאמנה להקמת ממשלה בראשות נתניהו, אנחנו מצהירים על זה, בנט ושקד מצהרים על זה. למרות זאת, אני לא הולך לתקוף אף אחד בימין. אנחנו מדברים חיובי ולא שלילי".

על הקשר עם חברי הכנסת החרדיים, אמר הרב פרץ: "יש לנו שיח חם מאוד עם חברי הכנסת החרדים, כולל שיחות על היום שאחרי הבחירות. תורה אחת לנו, ואנחנו חייבים לעבוד בשיתוף פעולה".

האזינו:1 תגובות

מיין תגובות
  1. 1

    תקימו לכם מדינת הלכה ועיזבו אותנו במנוחה!
    עדי