מעבר לאתר המותאם
1

העבודה ליועמ"ש: ההסכם בין נתניהו לפייגלין – "ממון תמורת שלטון"

איתי גדסי 4 Comment on העבודה ליועמ"ש: ההסכם בין נתניהו לפייגלין – "ממון תמורת שלטון"

מזכ"ל מפלגת העבודה פנה ליועמ"ש אביחי מנדלבליט, לאור ההסכם שנחתם בין הליכוד לזהות, על פרישת המפלגה מהמירוץ בתמורה למינוי שר בממשלה. במכתב מבקר חרמוני את המינוי הצפוי: "ההבטחה למנות את פייגלין האולטרא- קפיטליסט לתפקיד כלכלי בכיר בממשלת נתניהו מלמדת כי אם חלילה הוא ייבחר, ממשלתו הבאה תפגע בצורה אנושה במעמד הביניים, בפריפריה ובשכבות החלשות"

צילום: פלאש 90
23:17
15.07.20
איתי גדסי No Comments on ראה"מ הציג מענק קורונה מיוחד: 3,000 ש"ח למשפחה עם 3 נפשות ומעלה

התכניות האחרונות

ארכיון תוכניות מוקלטות

גם בפייסבוק

היום ברדיו

[daily-schedule schedule=1]

פוסטים אחרונים

תגיות

מזכ"ל מפלגת העבודה, עו"ד ערן חרמוני פנה היום (חמישי) ליועץ המשפטי לממשלה, ד"ר אביחי מנדלבליט בבקשה שייבחן את כשרות ההסכם שנחתם בין זהות לבין הליכוד.

לטענת מפלגת העבודה הסכם הפרישה של זהות אינו לגטימי, ואף לא חוקי. במפלגה מכנים את ההסכם, "הסכם ה'ממון תמורת שלטון' מעלה חשש כבד כי ההסכם שנחתם בין שתי המפלגות מתיר מתן טובות הנאה על חשבון הציבור למפלגת זהות", כתב חרמוני במכתבו, "יכר כי נתניהו מנצל את מצוקתה הכספית של 'זהות' בראשות פייגלין. סחר בין מפלגות, אשר מבוסס על כספי ציבור הוא עבירה על החוק".

חרמוני דרש מהיועמ"ש לבחון את כשרות ההסכם ואם יימצא כי אינו חוקתי, כפי שעולה מהדברים, להורות על ביטולו תוך מיצוי הדין עם האחראיים.

עוד הוסיף חרמוני כי "ההבטחה למנות את פייגלין האולטרא- קפיטליסט לתפקיד כלכלי בכיר בממשלת נתניהו מלמדת כי אם חלילה הוא ייבחר, ממשלתו הבאה תפגע בצורה אנושה במעמד הביניים, בפריפריה ובשכבות החלשות".

 4 תגובות

מיין תגובות
  1. 4

    פרץ עצמו הבטיח לכסות את החוב של גשר ..ולמה אצלו זה מותר ..צבוע הפרץ הזה..

  2. 2

    מי שמדבר טול קורה מבין מה נתת לאורלי לוי

  3. 1

    פחחחחחחחי בוז ולעג