מעבר לאתר המותאם
1

ראה"מ בגולן: "כל מדינה שתסכים להתקפות איראניות משטחה תישא בתוצאות"

איתי גדסי No Comments on ראה"מ בגולן: "כל מדינה שתסכים להתקפות איראניות משטחה תישא בתוצאות"

ראש הממשלה ערך סיור מיוחד בצפון יחד עם הרמטכ"ל ומפקדי הפיקוד הצפוני. נתניהו הדגיש בדבריו כי מדובר בפעולה איראנית מלאה מהיוזמה ועד ההפעלה. נתניהו שלח מסר מאיים לראשי המדינות באזור כולל לאסד: "אם תסכימו לפעילות איראנית מהשטח שלכם – תישאו בתוצאות"

21:24
04.06.20
ידידיה מאיר No Comments on יש דיינים בירושלים // ידידיה מאיר

התכניות האחרונות

ארכיון תוכניות מוקלטות

גם בפייסבוק

היום ברדיו

[daily-schedule schedule=1]

פוסטים אחרונים

תגיות

לאחר סיכול הפיגוע האווירי הגדול שתכננה איראן כנגד ישראל. ראש הממשלה ושר הביטחון בנימין נתניהו קיים היום (ראשון) סיור ביטחוני בצפון וערך הערכת מצב עם הרמטכ"ל, מפקד פיקוד צפון ובכירים נוספים.

ראש הממשלה ושר הביטחון נתניהו אמר בסיור: "הבא להורגך – השכם להורגו. במאמץ מורכב של מערכת הביטחון אנחנו חשפנו שכוח קודס של איראן שלח יחידה מיוחדת של פעילים שיעים לסוריה, כדי להרוג ישראלים בגולן באמצעות רחפני נפץ".

.

כוח תותחנים של צה"ל בגולן היום. צילום פלאש 90

נתניהו שב והדגיש באופן ברור את מעורבות איראן בפיגוע: "אני מבקש להדגיש – זו יוזמה של איראן, זה פיקוד של איראן, וזה בשליחות של איראן".

ראש הממשלה אמר כי צה"ל סיכל פיגועים קשים: "בהחלטה נועזת ובפעילות מבצעית ומודיעינית מושלמת של צה"ל אנחנו הקדמנו אותם וסיכלנו את הפיגוע הזה, מנענו פיגועים קשים. אנחנו נחשוף הלאה כל ניסיון של איראן לתקוף אותנו וכל ניסיון שלה להסתתר מאחורי תירוצים כאלה ואחרים".

לסיום שיגר איום ברור לראשי מדינות האזור: "אני רוצה להדגיש שאנחנו לא נסבול התקפות על ישראל ממדינה כלשהי במרחב. כל מדינה שתאפשר את השימוש בשטחה להתקפות".

.

מערכת כיפת ברזל נפרסה בגולן אמש. צילום: פלאש 90.0 תגובות