מעבר לאתר המותאם
1

צה"ל: "הג'יאהד האיסלאמי אחראי על הירי; חמאס מוכרח לאכוף"

קובי פינקלר No Comments on צה"ל: "הג'יאהד האיסלאמי אחראי על הירי; חמאס מוכרח לאכוף"

צה"ל בהודעה חריגה: "הג'יהאד האסלאמי מתכנן לבצע פיגועים, בהם ירי רקטות – על חמאס לאכוף את מרותו" | וגם, מסר מאיים וברור: "צעדים עלולים להביא לפגיעה בתושבי הרצועה כולה"

ההתפרעויות בגדר הרצועה | אילוסטרציה צילום: דובר צה"ל
18:28
07.08.20
דוד קליגר No Comments on לכבוד שבת: "ישמחו" בביצוע יצחק מאיר מתוך האלבום השני של כצ'לה • האזינו

התכניות האחרונות

ארכיון תוכניות מוקלטות

גם בפייסבוק

היום ברדיו

[daily-schedule schedule=1]

פוסטים אחרונים

תגיות

צה"ל פרסם היום (חמישי) הודעה חריגה שמסיטה מעט את האחריות מחמאס על שיגורי הרקטות בתקופה האחרונה ומטילה אותה על הג'יהאד האיסלאמי הפלסטיני.

בהודעה שפורסמה בשפה הערבית נכתב כי "רצועת עזה נמצאת בעיצומו של תהליך שבמסגרתו מבוצעים צעדים אזרחיים שמביאים לשיפורים באופן משמעותי בתחומי החיים האזרחיים ברצועה בטווח הקרוב והרחוק. די להסתכל על מצב החשמל, הדיג, הייצוא והייבוא ברצועה לפני ואחרי".

"ארגון הטרור גא"פ פועל כדי לערער את ההבנות הללו, לשבש אותן ולפגוע בהן. הגא"פ ביצע ומתכנן לבצע פיגועים, בהם ירי רקטות", אמרו בצה"ל והוסיפו כי "ישראל לא יכולה ולא תוכל להשלים עם פיגועים מסוג זה. השלכות שיהיו על אי-ביצוע הצעדים שתוכננו להתבצע עבור תושבי הרצועה – מוטלות על גא"פ. על חמאס, המושל ברצועה, לאכוף את מרותו על הגא"פ ולמנוע פיגועים ותוכניות אלה".

"אנחנו נחושים להגן על אזרחי ישראל. אנו לא מתכוונים לקבל פיגועים וירי רקטות על אזרחינו. אין לנו בעיה עם תושבי הרצועה – להיפך. מי שמבצע פיגועי טרור ימנע את שיפור המצב ברצועה ואת קידום הצעדים שבוצעו ולאלה המתוכננים. הדבר יביא לפגיעה בתושבי הרצועה כולה".0 תגובות