מעבר לאתר המותאםילדה שנחבלה באוקראינה הוטסה לישראל

קלמן טלר No Comments on ילדה שנחבלה באוקראינה הוטסה לישראל

בפעילות מרוכבת של 'לב מלכה' הוטסה לישראל ילדה קטנה שנפלה באוקראינה | הרב אהרון אברמן, יו"ר ארגון 'לב מלכה': "זוכים לעזור לילדים בכל העולם"

23:16
23.02.20
קובי פינקלר No Comments on פיקוד העורף ביטל את הלימודים בדרום; צה"ל תוקף ברצועה; הירי נמשך

התכניות האחרונות

ארכיון תוכניות מוקלטות

גם בפייסבוק

היום ברדיו

[daily-schedule schedule=1]

פוסטים אחרונים

תגיות

במבצע מורכב של ארגון 'לב מלכה' ואם. אס. גי שירות רפואה כללי בע"מ, הוטסה השבוע לישראל ילדה קטנה שנחבלה במהלך ביקור עם הוריה באוקראינה. קרובי משפחתו של הילדה פנו לארגון 'לב מלכה' שנרתם לעזור ולסייע לילדה להגיע למרכז רפואי בישראל. בעזרת סיוע וליווי רפואי הוטסה הילדה לישראל.

את פניה קיבלו בנמל התעופה מתנדבי ארגון 'לב מלכה' שהעבירו אותו היישר לאמבולנס של ארגון 'לב מלכה' שהסיע אותה ואת בני המשפחה לבית חולים במרכז הארץ. בני המשפחה הודו באופן מיוחד למתנדבים שלא חסכו בזמן וחרף עיכובים שהיו בישראל ובאוקראינה, המתינו שעות ארוכות על מנת להבטיח שהילדה ומשפחתה יקבלו את התנאים הטובים ביותר.

הרב אהרון אברמן יו"ר ארגון 'לב מלכה': 'הייתה לנו הזכות כארגון הפועל ללא לאות למען ילדים חולים בכלל וילדים חולי סרטן בפרט לסייע למשפחה להביא את הילדה הפצועה לטיפול רפואי בישראל. כאן המקום להודות למתנדבים שלנו שהגיעו בשעות לפנות בוקר לנמל התעופה על מנת לדאוג להביא את הילדה הקטנה במהירות למרכז רפואי על מנת שתוכל לקבל באופן מהיר את הטיפול הרפואי הטוב ביותר'.0 תגובות