מעבר לאתר המותאם
1

גפני בריאיון: "עת צרה היא ליעקב – אנחנו לא יודעים מה יהיו התוצאות"

אסתי פלד 1 Comment on גפני בריאיון: "עת צרה היא ליעקב – אנחנו לא יודעים מה יהיו התוצאות"

יו"ר ועדת הכספים ח"כ משה גפני בריאיון מיוחד ל'מהדורה המרכזית' על תקצוב החינוך המיוחד: "לוקחים כספים מקייטנות של חנוכה בשביל לפתור את הבעיות" ומזהיר, "אם הכסף לא יועבר – לא אאשר שום העברת כספים למשרד החינוך" | האפליה: "למה ילד חרדי שונה מילד אחר. אנחנו בדרך כלל סוג ב' בחינוך ולפעמים סוג הרבה יותר גרוע" | פניה לבג"ץ: "לא סומך על בג"ץ שיעזרו לנו. רק בגלל שגוף חילוני עתר זה הצליח" | האזינו

התכניות האחרונות

ארכיון תוכניות מוקלטות

גם בפייסבוק

היום ברדיו

[daily-schedule schedule=1]

פוסטים אחרונים

תגיות

יו"ר ועדת הכספים ח"כ משה גפני מראשי יהדות התורה בריאיון ל'מהדורה המרכזית' בהגשת אבי מימרן התייחס לבעיות התקצוב של ילדי החינוך המיוחד בציבור החרדי: "משרד החינוך לוקח כסף מקייטנות של חנוכה כדי לפתור חלקית את מצוקת החינוך המיוחד והילדים האלרגיים, והיום אני מזדעזע כי אני שומע שגם הפתרון הזה לא כולל את הילדים החרדים! מדינת ישראל רחוקה מאוד ממדינת צדק ומוסריות".

גפני מאיים באופן ברור כי לא יאשר העברות כספים למשרד החינוך אם ילדי החינוך החרדי לא יתוקצבו, "אני מודיע, לא יועברו תקציבים למשרד החינוך עד מציאת פתרון רציני. לא יעלה על הדעת שילד עם צרכים מיוחדים יקופח רק בגלל היותו חרדי".

אני נגד עתירה לבג"ץ. מצהיר גפני בריאיון ומסביר: "אני נגד הליכה לבג"ץ גם במקרה הזה. נכון שבג"ץ פסק לטובת בתי הספר, אבל זה היה רק בגלל שהעותרים היו ויצ"ו. אם החינוך העצמאי היה עותר אני לא בטוח שזו הייתה התוצאה. וגם שם אחרי הפסיקה משרד החינוך החליט לתעדף את בתי הספר על גבם של גני הילדים, פשוט הזוי".

אחת ההסתות החמורות והגרועות ביותר שחווה הציבור החרדי אומר גפני על קמפיין ליברמן בבחירות: "ליברמן הוא זגזגן. רשמית לא נתייחס אליו, אבל מיום ליום אני אומר, ההסתה שהוא עושה היא מהגרועות שראינו גם בימי חיינו".1 תגובות

מיין תגובות
  1. 1

    ליברמן רשע מרושע הקב"ה יפיל אותו עד עפר.