מעבר לאתר המותאםנסראללה: תצפו בהשמדה בשידור חי; נתניהו: "משדר ממעמקי הבונקר"

שלמה ריזל No Comments on נסראללה: תצפו בהשמדה בשידור חי; נתניהו: "משדר ממעמקי הבונקר"

בציון 13 שנה למלחמת לבנון השנייה, נסראללה נאם נאום ממקום מסתורו שכולו דברי רהב ואיומים כנגד ישראל. בדבריו טען כי ישראל מורתעת מלפעול בלבנון אך אם ינסו הישראלים להיכנס ללבנון, יצפו בהשמדתם בשידור חי. ראש הממשלה הגיב לדברי הרהב ואמר: "אנחנו לא מתרשמים מהאיומים של נסראללה"

צילום: פלאש 90
9:09
23.02.20
קובי פינקלר No Comments on שני מחבלים שהתקרבו לגדר המערכת והניחו מטען חבלה נורו

התכניות האחרונות

ארכיון תוכניות מוקלטות

גם בפייסבוק

היום ברדיו

[daily-schedule schedule=1]

פוסטים אחרונים

תגיות

ממחבואו בבונקר עמוק עמוק מתחת לאדמה, נאם ביום שישי מזכ"ל חיזבאללה, חסן נצראללה, עוד נאום תעמולה פסיכולוגית שכולה דברי רהב ואיום כנגד ישראל, "הישראלים יצפו בשידור ישיר של השמדת כוחותיו אם יכנסו ללבנון". איים נצראללה במהלך נאומו לציון יום השנה ה-13 מלחמת לבנון השנייה שמאז ועד היום אינו יוצא כמעט ממקום מסתורו.

נצראללה התייחס למתיחות הביטחונית בין עזה וישראל ואמר, "עזה תתפוצץ לישראל בפנים בזמן מלחמה".

על מתיחות באזור המפרץ אמר כי "אנחנו נמצאים לפני הישג אמתי לאור דעיכת הדיבורים והרעש האמריקני על מלחמה נגד איראן. הרפובליקה האסלמית הוכיחה שיש לה אומץ וההוכחה היא הפלת המל"ט האמריקני וההשתלטות על המכלית הבריטית. מלחמה על איראן פירושה מלחמה נגד כל ציר ההתנגדות וכל האזור יבער".

ראש הממשלה ושר הביטחון בנימין נתניהו הגיב לדברי הרהב ואמר: "אנחנו לא מתרשמים מהאיומים של נסראללה, הוא יודע טוב מאוד למה הוא משדר אותם ממעמקי הבונקר שלו".

יש לציין, כי חיזבאללה נמצא באחת התקופות הקשות ביותר שהיה בהן מאז היווסדו. הסנקציות האמרקניות כנגד איראן, משתקות את פעילות הארגון. מספר גדול של מחבלים שוחררו משירות בארגון מחוסר תקציב ופעילות הארגון צומצמה באופן ניכר.0 תגובות