מעבר לאתר המותאם
1

ראה"ע לוד יאיר רביבו: "יוציאו את עזרת הנשים בביהכ"נ מחוץ לחוק?"

אבי יעקב 1 Comment on ראה"ע לוד יאיר רביבו: "יוציאו את עזרת הנשים בביהכ"נ מחוץ לחוק?"

לאור פסיקת ביהמ"ש בנצרת על איסור ההפרדה באירועים ציבוריים, פרסם ראש עיריית לוד יאיר רביבו פוסט בו הוא קורא לציבור להגיע לחגוג הערב בהפרדה במופע של ישי ריבו בלוד

ראש עיריית לוד, יאיר רביבו
21:33
27.10.20
אסתי פלד No Comments on פרופ' מבורך: "מי שיש לו משפחה שתיקח אחריות, עדיף ממחלקה"

התכניות האחרונות

ארכיון תוכניות מוקלטות

גם בפייסבוק

היום ברדיו

[daily-schedule schedule=1]

פוסטים אחרונים

תגיות

ראש העיר לוד יאיר רביבו בפוסט מרגש על המופע של ישי ריבו, שיתקיים היום בהפרדה: "היום בלוד אירוע לציבור החרדי, בהפרדה! כן, כן. לכל ציבור אנו נותנים את האופי המתאים לו, כפי שמחר נחגוג לציבור המוסלמי את חג הקורבן ברחבת האיצטדיון, וכפי שבכל הקיץ התקיימו מופעי תרבות מהשורה הראשונה לכל הציבור הכללי, אז גם לציבור החרדי מגיע ליהנות ממופע תרבות, והואיל ואם לא תהיה הפרדה בקהל אז הציבור החרדי לא יגיע, נמצא שמי שפועל אחרת פשוט מבצע כאן "כפייה" הפוכה.

רביבו זועם: "זה מדהים שאם הדתיים עושים משהו זו כפייה דתית, אך אם החילונים עושים הפוך ומתערבים באירוע חרדי, זה בסדר. אני סבור שמשהו לא טוב קורה בהתייחסות לאחר, ואני מצפה שמי שקורא בראש חוצות לכבד את השונה, יהיה זה שידבר בקול ברור.

"אחרת, מה הצעד הבא? האם ימי שחייה נפרדים לדתיים ייאסרו? האם עזרת נשים בבית הכנסת תוצא מחוץ לחוק?

"בואו נתעשת ונכבד את האחר בין אם הוא יהודי או ערבי, דתי או חילוני, איש או אישה. אהבת חינם וכיבוד הזולת הם מתכון לאיחוי השסעים הבלתי הגיוניים בחברה שלנו.

מצפה לכם, ובאופן אישי אני מתרגש לסיים בע"ה מחר באירוע את ש"ס משניות שאני לומד מידי יום ב-10 השנים האחרונות להצלחת עם ישראל!"1 תגובות

מיין תגובות
  1. 1

    כל הכבוד!!!
    שירבו כמותו בישראל!!!
    שכר שיחה נאה.