מעבר לאתר המותאם
1

ש"ס בעתירה נגד ההחלטה לאסור את מופע הקיץ בעפולה

איתי גדסי 1 Comment on ש"ס בעתירה נגד ההחלטה לאסור את מופע הקיץ בעפולה

ח"כ משה ארבל ותנועת ש"ס יגישו הבוקר עתירה מנהלית לביהמ"ש המחוזי בנצרת נגד פסק ביהמ"ש להורות על אירוע בהפרדה שהיה צפוי להתקיים היום

ארבל צילום: נועם רבקין פנטום, פלאש 90
19:26
26.11.20
עמית דניאל No Comments on היסטוריה: זק"א חתמה על מזכר הבנות לשיתוף פעולה בדובאי

התכניות האחרונות

ארכיון תוכניות מוקלטות

גם בפייסבוק

היום ברדיו

[daily-schedule schedule=1]

פוסטים אחרונים

תגיות

תנועת ש״ס תגיש הבוקר עתירה לבית המשפט המחוזי בנצרת נגד החלטת עיריית עפולה להסכים לדרישות שדולת הנשים, בטענה כי היא לא סבירה ולא מידתית, מנוגדת לחוק ופוגעת בזכות לשיוויון של הציבור החרדי המקיים את אירועי התרבות שלו בהפרדה.

ש״ס מדגישה בעתירתה, כי האירוע המדובר כמו אירועים נוספים המתקיימים בהפרדה, אינם באים לכפות אורח חיים על מי שאינו נוהג כך, אלא מייצגים קבוצת אנשים המבקשים זאת, שגם להם מגיע להנות מאירועים עירוניים בעיר מגוריהם.

העתירה אף מסתמכת על פסיקת בג״צ התומכת בדרישה זו וקובעת כי במצב כזה, ״לא רק שאין מניעה משפטית לאפשר לה לנהוג כך, ייתכן שאף יש לנסות לסייע בידה, שכן ההתישבות באמונותיו ובצרכיו הדתיים של כל אדם היא מעקרונות היסוד של המשפט הישראלי״.

לבקשת ש״ס שהוגשה באמצעות עו״ד ח״כ משה ארבל ועו״ד ישראל באך, יש להורות על ביטול פסק הדין שניתן רק מכח הסכמת העיריה השגויה, ולהורות על קיום דיון דחוף לגופה של העתירה בו תוצג עמדתנו או לחלופין להעביר את הסוגיה להכרעת בג״ץ.1 תגובות

מיין תגובות
  1. 1

    כמה טיפש אפשר להיות? בגץ כידוע יקיים את עמדת שופט המחוזי ומה ייצא מזה? שיש פס"ד תקדימי מבית היוצר של בגץ האוסר הופעות לציבור יר"ש. תודה מר ארבל (למען האמת לא שמעתי את שמך מעולם) ותנועת שם, שהרסתם לנו מופעים גם בשאר הארץ.