- רדיו קול חי - https://www.93fm.co.il -

MBD מגיב לסערה: "לא יכולתי לשיר; תכננתי לשוב לבמה"

לאחר הסערה שהתפתחה בעקבות נטישתו את הבמה בשבוע שעבר, מבהיר מרדכי בן דוד בשידור חי אצל "מנחם טוקר" ב"זמן אוויר" את עמדתו. "זה ממש סיפור מביך".

בן דוד סיפר: "הוזמנתי לאירוע מרשים ויפה עשיתי הרקדה ראשונה, שרתי אחרי זה שירים שקטים. אחרי זה היה צריך להיות טיש וחזרתי לבמה. היו שם כמה אנשים שנראה לי שתו קצת והתחילו לעשן בלי חשבון. בעל האירוע ביקש לא לעשן כי זה מפריע לזמר אבל המשיכו. ביקשתי כמה פעמים מהבמה "אני נחנק אני לא יכול לשיר". אבל מישהו עישן מולי וזה הפריע לי, לא יכולתי להמשיך לשיר. זה מחניק, מפריע לי לקול. ביקשתי שוב ושוב ולא הפסיקו. אמרתי אם כן לילה טוב. חשבתי שאני ארד והם הפסיקו אבל בינתיים חיים ישראל הגיע ועלה, אז בעל האירוע אמר שלא נראה לו שאנשים יפסיקו לעשן פה אז נשלים את המופע בפעם אחרת".

הוא הוסיף: "אני תמיד מבקש מאנשי הסאונד לא לעשן והם מכבדים. גם בעשן שעושים בתאורה יש עשן שהוא כימיקלי והוא מחניק ויש סוג של אדים. אני תמיד מבקש שאם שמים עשן שיהיה מאדים".

על ביקורו בארץ סיפר: "הגעתי פה לשמחה ונשארתי לעבוד עם מונה רוזנבלום על פרויקט חדש, יש גם עבודה עם איצי ברי ואלי קליין. אני מקווה מיד אחרי החגים לצאת עם פרויקט. לחנים משותפים לשנינו, לחנים שלו, לחנים שלי".

האזינו:

https://www.93fm.co.il/wp-content/uploads/2019/07/בן-דוד.mp3 [1]