מעבר לאתר המותאם
1

הגר"ח קנייבסקי: "הידור גדול לעשות התקן שבת למזגנים"

עפר גדנקן No Comments on הגר"ח קנייבסקי: "הידור גדול לעשות התקן שבת למזגנים"

בכירי חברת תדיראן התקבלו השבוע במעונו של מרן הגר"ח קנייבסקי שליט"א וזכו לקבלת את ברכתו על פיתוח המזגנים עם התקן שבת הכשר למהדרין. חברי הנהלת תדיראן שמחו לראות כי בביתו של מרן שר התורה מותקנים מזגני תדיראן עם התקן השבת של 'משמרת השבת', כך גם בהיכל התפילה של מרן בבית הכנסת 'לדרמן', זאת על פי הוראתו כי השימוש מזגנים אלו הם 'הידור גדול' בשמירת שבת.

11:49
26.10.20
עמית דניאל No Comments on נפתלי בן מירנה לאה; בנט יעבור ניתוח בגב

התכניות האחרונות

ארכיון תוכניות מוקלטות

גם בפייסבוק

היום ברדיו

[daily-schedule schedule=1]

פוסטים אחרונים

תגיות

מרן הגר"ח קנייבסקי קיבל את בכירי חברת תדיראן, כאשר רבני משמרת השבת הציגו בפניו את המאמצים הרבים שעשתה תדיראן לשלב את התקן השבת בדגמים הפופולאריים והמתקדמים ביותר שלה, למרות המורכבות הטכנולוגית המחייבת השקעה מרובה בפיתוח לטובת המהדרין בשמירת השבת.

ביקור תדיראןבמהלך הביקור בירך מרן שליט"א את כל העוסקים בנושא המיזוג הכשר למהדרין לשימוש בשבת, הן מצד משמרת השבת והן מצד חברת תדיראן, וכן את הציבור המהדר בשמירת שבת על ידי רכישת מזגני תדיראן עם התקן השבת המהודר.

בשנים האחרונות השקיעה תדיראן מאמצים טכנולוגיים רבים בפיתוח מזגן כשר למהדרין עבור שומרי השבת, וכעת ניתן להוסיף למגוון הדגמים המובילים של החברה פיקוד שבת בכשרות מהודרת, באישור משמרת השבת והמכון המדעי טכנולוגי להלכה.

מדובר בדגמים פופולאריים של מזגנים עיליים ועיליים אינוורטר כולל בסדרות TADIRAN SUPREME,  TADIRAN ALPHA ועוד, המובילות את שוק מיזוג האוויר בישראל בכלל ואת קטגוריית המזגנים המאושרים לשבת בפרט.0 תגובות