מעבר לאתר המותאם
1

פלח שוק 2.10.11

אסתי חדד No Comments on פלח שוק 2.10.11
19:14
20.01.21
שלמה ריזל No Comments on גו ביידן הושבע לנשיא ה-46 של ארה"ב: "יום של היסטוריה והתחדשות"

התכניות האחרונות

ארכיון תוכניות מוקלטות

גם בפייסבוק

היום ברדיו

[daily-schedule schedule=1]

פוסטים אחרונים

תגיות

[audio:https://www.93fm.co.il/wp-content/uploads/2011/10/pelach-2.10.112.mp3|titles=pelach 2.10.11]

קל אוטו במבצע סוכות למגזר החרדי במסגרתו שוכרים רכב לשמונה ימים, ומשלמים 777 שקלים כולל מע"מ. בנוסף מעניקה 'קל אוטו' למשכירים 50 שקלים הנחה להשכרה הבאה. ההשכרה מתבצעת במוקד הטלפוני של 'קל אוטו' במספר: כוכבית שישים עשרים.

לקראת החגים מעניקה בזק ללקוחותיה קופוני הנחה בשווי עשרות אחוזים לרכישת מתנות לחג ברשת H&O. שישה קופוני ההנחה בגובה עשרים, שלושים או ארבעים אחוזים, ניתנת עבור כל סכום רכישה ואין חובה להשתמש בכל השוברים באותה הקניה. בנוסף, לקוחות בזק המשתמשים בשירותי 'בזק אישי', יהנו מהנחה נוספת בגובה עשרים אחוזים במחלקת הטקסטיל. למימוש ההטבה יש לגלוש להדפיס את השוברים מאתר בזק אישי.

לרגל החגים מציגה סנו את 'סנו סושי כלים חד פעמיים'. המדובר בשתי סדרות של צלחות חד פעמיות קשיחות. הסדרה המהודרת כוללת צלחות מרובעות במגוון צבעים, מגשים ענקיים, קערות מרק ועוד. הסדרה היוקרתית כוללת סט עגול עם עיטור שוליים, כמו גם כוסות גדולות ודקורטיביות. בסדרה גם סט סכו"ם איכותי, מפות שולחן עשויות בד בלתי ארוג לשימוש רב פעמי, מפיות ועוד. כל המוצרים באישור בד"ץ העדה החרדית.

שירותי בריאות כללית פותחת את מבצע החיסונים כנגד שפעת. בקופה קוראים לציבור להקדים ולהתחסן על מנת להבטיח הגנה מפני המחלה ובכדי להפחית את היקפי התחלואה. בכללית נרכשו 830,000 מנות חיסון והצוותים הרפואיים ערוכים בכל המרפאות הראשוניות. במרפאות נבחרות בערים הגדולות יבוצעו חיסונים לאורך כל שעות היום.

רדיו 'קול חי' וקופת חולים מאוחדת יגישו ביום חמישי הקרוב בשעה שמונה בערב, משדר מיוחד בן שעתיים של 'דרך חיים' בהגשת הרב חיים איידלס. במשדר, לקראת יום הכיפורים, יתארח ד"ר דוד אדמס – רופא משפחה בקופת חולים מאוחדת באלעד. יחד יענו לשאלות המאזינים על הבעיות הרפואיות העולות מצום יום הכיפורים ופתרונן.

לקראת סוכות מציע מפתח דיסקונט, כרטיס האשראי של לקוחות בנק דיסקונט, חנייה חינם במגוון חניונים בתל אביב ובערים אחרות בערב החג, ולאורך חול המועד סוכות בכל שעות היממה. מימוש ההטבה יתבצע על ידי העברת כרטיס האשראי 'מפתח דיסקונט' בכניסה לחניון, וקבלת שובר הטבה וכרטיס חנייה.

הפינה משודרת בימים א' ו-ד' בתוכנית 'ממונות' בהגשת רונן גרוס, (21:00)0 תגובות