מעבר לאתר המותאם
1

"השוטר קרא לי ולפתע התנפל עלי" • המותקף מדבר

דוד קליגר No Comments on "השוטר קרא לי ולפתע התנפל עלי" • המותקף מדבר

שוטרים שהיו ברחוב סמוך להפגנה התנפלו על תושב ללא כל סיבה הנראית לעין, חיים תבע וזכה אחרי פשרה בסכום עלוב של 5,000 ש"ח, ובימים אלו התביעה מגיעה לבג"ץ נגד מח"ש שסגרו את התיק, בתוכנית 'הפוך על הפוך' סיפר חיים לרב משה בן לולו את כל השתלשלות הדברים במלואם • האזינו

23:07
03.06.20
בנצי לייזרוביץ No Comments on תיעוד מיוחד: חתונת הקורונה הסודית בחסידות סאטמר

התכניות האחרונות

ארכיון תוכניות מוקלטות

גם בפייסבוק

היום ברדיו

[daily-schedule schedule=1]

פוסטים אחרונים

תגיות

תושב שמתגורר בסמיכות למאה שערים, הלך לתומו לביתו כשברחוב המקביל מתנהלת הפגנה של הפלג הירושלמי, שני שוטרים שראו אותו, קראו לו רגע לבוא אליהם, חיים שלא היה שותף כלל להפגנה התקרב ואחד השוטרים פשוט התנפל עליו ללא סיבה והפליא בו את מכותיו, חיים תבע וזכה אחרי פשרה בסכום עלוב של 5,000 ש"ח, ובמח"ש סגרו את התיק.

את חיים זה לא סיפק ופנה לארגונים שונים ובימים אלו התביעה מגיעה לבג"ץ נגד מח"ש, בתוכנית 'הפוך על הפוך' סיפר חיים לרב משה בן לולו את השתלשלות הדברים.

על החיפוש אחר הפרטים של השוטר שהיה ללא תג זיהוי, על האנשים שעזרו לו בשטח, על הטיוח של המשטרה, ועל החשיבות של התיעודים השונים שהם אלו שעזרו לו לפרוס את כל הפרטים ולהעמיד את השוטר לדין.

הדיון בבג"ץ יתקיים בצום גדליה תש"פ ובתקווה שהדין ימוצה עד תום עם השוטר הפוגע.

ראוי לציין כי בימים אלו ביוזמת 'קול חי' יצאנו לעצומת המונים בקריאה לממשלה להקים ועדה ציבורית למניעת אלימות שוטרים נגד חרדים. להצטרפות – 039-039-039 שלוחה 100.

האזינו:0 תגובות