מעבר לאתר המותאםלוין: "אם יהיה שינוי במערכת המשפט לא נצטרך לבטל את חוק הגיוס"

אסתי פלד No Comments on לוין: "אם יהיה שינוי במערכת המשפט לא נצטרך לבטל את חוק הגיוס"

השר יריב לוין (הליכוד) התייחס בריאיון ל'מהדורה המרכזית' להצעתו של ברק לביטול חוק הגיוס: "צריכים קודם כל לעשות שינוי יסודי ומהותי במערכת המשפט ואולי אח"כ לא נצטרך לכך בכלל" | האזינו

11:06
23.02.20
קובי פינקלר No Comments on המדיניות החדשה: חטיפת גופות לצרכי משא ומתן

התכניות האחרונות

ארכיון תוכניות מוקלטות

גם בפייסבוק

היום ברדיו

[daily-schedule schedule=1]

פוסטים אחרונים

תגיות

השר יריב לוין התראיין היום (רביעי) ל'מהדורה המרזכזית' בהגשת אבי מימרן וקרא לגלות אחריות בימין, אנחנו בסכנה מוחשית להפסיד את השלטון הוא אומר וקורא להתאחד: "אני קורא לראשי המפלגות הימין חייבים לגלות האחריות ולהתאחד זה תנאי הכרחי לניצחון הימין בבחירות".

השר לוין התייחס לאפשרות שיתמנה לתפקיד שר המשפטים והתנאי שלו לכך: "צריך לעשות שינוי גדול במשרד המשפטים . כאשר אנחנו בממשלת מעבר אין מי שייתן גיבוי ולכן החלטתי לוותר על משרד משפטים אין טעם לשבת בתפקיד שהוא תכשיט ואין הכרעות בו".

השמאל זורה חול בעיניים אומר לוין: "השמאל הישראלי זורק חול בעינים כדי לגייס את כולם ולשבור את המסורת ולכן חייבים כולם להתגייס למען איחוד המפלגות הימין".

יריב ביקר את הפוליטקאים שנכשלו בבחירות האחרונות ולא לומדים לקח: "מאיפה יש אומץ לאנשים שרצו לבחירות ולא עברו את אחוז החסימה לרוץ שוב באותה מתכונת? מאיפה האחריות הזו שהם לוקחים על כלל ממשלת ישראל?".

על האויב בפוליטי החדש איווט ליברמן אומר לוין בסיום הריאיון: "ליברמן לא השתנה, הוא תמיד היה כזה. הוא עושה רק מה שטוב לו באותו רגע, הוא מסוגל לשנות את דרכו כמה פעמים באותו היום".0 תגובות