מעבר לאתר המותאם
1

הוכתרו חתני ההלכה שע"י רשת החינוך והקירוב 'שובו' לשנת תשע"ט

אבי יעקב No Comments on הוכתרו חתני ההלכה שע"י רשת החינוך והקירוב 'שובו' לשנת תשע"ט

המשגיח הגר"ח ואלקין: "אני רואה בכם כוח לעלות מעלה מעלה להיות מרביצי תורה ומורי הוראה בישראל" | הנערים עלו לבתיהם של חברי נשיאות הרשת שהתפעלו מהיקף הידע העצום של התלמידים

צילום: ליפא מוזר
21:02
15.07.20
אסתי פלד No Comments on מבלי ששמנו לב: כך צפויים להתייקר מחירי בקבוקי השתייה למשפחות

התכניות האחרונות

ארכיון תוכניות מוקלטות

גם בפייסבוק

היום ברדיו

[daily-schedule schedule=1]

פוסטים אחרונים

תגיות

באירוע מרשים ומרגש, במעמד יו"ר נשיאות רשת 'שובו' בישראל המשגיח הגה"צ רבי חיים ואלקין, הוכתרו חתני ההלכה שע"י רשת החינוך והקירוב 'שובו' לשנת תשע"ט. במעמד ההכתרה שנערך באולמי רשת 'שובו' בירושלים השתתפו התלמידים והוריהם, צוותות ההוראה ואברכי הכוללים.

במשך החודשים האחרונים שקדו תלמידי חטיבות הביניים של הרשת בערים מבשרת ויבנה בלימוד הלכות תפילה וקריאת שמע. הלימודים התקיימו במסגרת לימודי ההלכה בחטיבה ובלימודי הערב במרכזים התורניים של ארגון 'כנסת ישראל' על ידי רבני הכוללים המלווים את תלמידי בתי הספר ומשפחותיהם, כשמידי שבוע אף נערך לימוד 'אבות ובנים' במשותף עם רבני 'כנסת ישראל'.

במהלך השבועות האחרונים עלו התלמידים לבתיהם של גדולי ישראל חברי נשיאות הרשת הגה"צ רבי בנימין פינקל מראשי ישיבת 'מיר', ראש בית ההוראה הגרב"צ קוק והרה"צ רבי נחמן בידרמן, להיבחן כשגדולי התורה מביעים את התפעלותם מהיקף הידע העצום של התלמידים.

מנכ"ל רשת 'שובו' הרב חיים מיכאל גוטרמן שבירך את התלמידים בני המשפחות והאברכים אמר כי גם אחרי שנים רבות של פעילות 'שובו' עדיין ההתרגשות עצומה לראות את התלמידים עולים ומתעלים בתורה. הוא הודה למשגיח על טרחתו למען הרשת, שנוסדה על ידי מרן הכהן הגדול הגר"א פאם זצ"ל; 'זכינו וגדולי ישראל זצוק"ל ויבדלח"א מלווים את הרשת וכיום זכינו ברוך השם שמרן המשגיח שליט"א עומד בראש נשיאות הרשת'.

מנכ"ל 'כנסת ישראל', הרב יעקב דינר, שיבח את שיתוף הפעולה הפורה, בהקמת החטיבות, ובפעילות האברכים והודה להרב גוטרמן המוסר נפשו למען חינוכם של ילדי ישראל.

המשגיח הגר"ח וואלקין שהכתיר את חתני ההלכה לשנת תשע"ט אמר: 'אני נרגש עד מאוד, לא רק מעוצמת והיקף הידיעות, ולא רק מגודל ההשקעה שלכם התלמידים, אלא בעיקר מלראות את שמחת התורה על פניכם, לימוד מתוך שמחה, זו הדרגה הגבוהה ביותר, אשריכם אתם מאושרים שזכיתם לדבוק בתורה הקדושה, ואשרי הוריכם שעשו את הצעד הנכון לשלוח אתכם ללמוד תורה, אני רואה בכם כוח לעלות מעלה מעלה להיות מרביצי תורה ומורי הוראה בישראל'.

בסיום הערב עברו התלמידים מסיימי כיתות ח' והוריהם להתברך מהמשגיח הגר"ח וואלקין כשחלק התלמידים אף יזכו בשנה הקרובה ללמוד בישיבות הק', כששאר התלמידים ימשיכו בתיכון של הרשת.

חתני הלכה שובו תשעט צילום ליפא מוזר (8)

חתני הלכה שובו תשעט צילום ליפא מוזר (9)

חתני הלכה שובו תשעט צילום ליפא מוזר (10)

חתני הלכה שובו תשעט צילום ליפא מוזר (11)

חתני הלכה שובו תשעט צילום ליפא מוזר (12)

חתני הלכה שובו תשעט צילום ליפא מוזר (13)

חתני הלכה שובו תשעט צילום ליפא מוזר (15)0 תגובות