מעבר לאתר המותאם
1

בן גביר: "לירות במתפרעים על מנת להרוג"

איתי גדסי 4 Comment on בן גביר: "לירות במתפרעים על מנת להרוג"

עו"ד בן גביר על ההתפרעויות במזרח ירושלים: "מזרח ירושלים הפך לרמאללה. יש לירות ביורי זיקוקים ומיידי אבנים ובקת"בים על מנת להרוג"

רעול פנים | אילוסטרציה - למצולם אין קשר לנאמר צילום: קובי גדעון, פלאש 90

התכניות האחרונות

ארכיון תוכניות מוקלטות

גם בפייסבוק

היום ברדיו

[daily-schedule schedule=1]

פוסטים אחרונים

תגיות

עו"ד איתמר בן גביר, מראשי עצמה יהודית, מגיב להתפרעויות הגוברות של מאות מחבלים בימים האחרונים בשכונות מזרח ירושלים, בהן עיסאוויה, שועפאט ומ.פ שועפאט.

בן גביר אומר כי "כשצופים בסרטונים ותמונות מהשטח, בהם רואים מאות מחבלים יורים זיקוקים בכינון ישיר לעבר שוטרים, מיידים אבנים ובקבוקי תבערה, ואילו השוטרים מגיבים באמצעים דלים מאוד, עושה הרושם כי שטח מזרח ירושלים הפך לרמאללה".

בן גביר מפנה אצבע מאשימה לעבר ממשלת ישראל: "יש להבהיר: יש אשמה אחת ובלעדית לטירוף הזה בו שטחים בבירת ישראל הפכו להיות מעוזי חמאס – וזוהי ממשלת ישראל, והשר לביטחון הפנים. לא ייתכן שכאשר מחבלים יורים זיקוקים לעבר שוטרים על מנת לרצוח אותם, השוטרים מגיבים בגז מדמיע".

לדברי בן גביר, "הוראות הפתיחה באש נובעות מההגדרה המעוותת הניתנת לאירועי הטרור הללו – 'הפרות סדר'. בגלל שהמשטרה מתייחסת לאירועים הללו כאל עוד הפגנה קצת אלימה, ולא כאל אירועי טרור לכל דבר ועניין, היא פשוט מנסה לפזר את ההפגנות ומשתמשת באמצעים שהוכחו כבר מזמן כלא יעילים באירועים כאלו. הגיע הזמן להחליף דיסקט: להגדיר את ירי הזיקוקים וידויי האבנים והבקת"בים כאירועי טרור, ולירות במי שיורה זיקוקים ומיידה אבנים על מנת להרוג. החוק קובע מפורשות שמותר ואף רצוי לפגוע על מנת להרוג במי שמנסה לרצוח שוטרים ואזרחים, וכך המשטרה צריכה לנהוג".4 תגובות

מיין תגובות
  1. 4

    אתה לא עורך דין.אתה חמור עם תעודה.חתיכת גזעני מסית

  2. 2

    רשמו בכתבה מתפרעים טוב שלא כתבו שובבים צריך לרשום את האמת הם לא מתפרעים הם רוצחים לכל דבר וענין וכבר המון נרצחו מהם ורוצחים צריך להרוג זה ברור לחלוטין הקם להורגך השכם להורגו בכל העולם זה ככה ואפילו חמור מבין את זה המפליא הוא שהיחדים בעולם שלא מבינים את זה זה הערבים והשמאל

  3. 1

    אאאאאאאאאאאאאאאאאאאא