מעבר לאתר המותאם
1

ניצחון ליו"ר: הבית היהודי הצביע בעד איחוד עם מפלגות נוספות

איתי גדסי No Comments on ניצחון ליו"ר: הבית היהודי הצביע בעד איחוד עם מפלגות נוספות

מרכז הבית היהודי הכריע ברוב מוחץ: הרשימה והיו״ר כפי שהייתה בבחירות לכנסת ה-21 ומתן אפשרות לחיבורים בימין | יו״ר המפלגה, ח״כ הרב רפי פרץ במסר לשותפים בימין: הערב הבית היהודי בראשותי יוצא בקריאה לאחד את השורות מתוך רצון להקים ממשלת ימין חזקה ויציבה נגיע ל-12 מנדטים"

צילום: פלאש 90
10:53
05.06.20
הרב יהונתן ענבה No Comments on מידת הענווה \\ הרב יהונתן ענבה • האזינו

התכניות האחרונות

ארכיון תוכניות מוקלטות

גם בפייסבוק

היום ברדיו

[daily-schedule schedule=1]

פוסטים אחרונים

תגיות

הערב (רביעי) הכריעו חברי מרכז הבית היהודי על השארת הרשימה שנבחרה על ידי המועצה הציבורית ומרכז המפלגה לבחירות לכנסת ה-21, באופן שהרכב הרשימה יישאר כפי שהוא להתמודדות כנסת הקרובה, יחד עם זאת חברי המרכז אישרו את האפשרות להתאחד עם עוד מפלגות, אך הדבר יצטרך את אישור חברי המרכז.

יו״ר המפלגה, ח״כ הרב רפי פרץ, נאם בפנני חברי המרכז ואמר: "כעת המפלגה עם הפנים לאיחודים וכבר מחר בבוקר יתחילו במו״מ עם השותפים הפוטנציאלים. ״אני אומר לכם הערב בצורה ברורה נעשה כל מאמץ שהציונות הדתית לא תהיה מחולקת שוב.

הערב הזה הבית היהודי בראשותי יוצא בקריאה לאחד את השורות מתוך רצון להקים ממשלת ימין חזקה ויציבה. ממחר בבוקר נתכנס עד שכל אחד ידע את מקומו מתחת לאלונקה. אנחנו יוצאים למסע של אחדות וחיבור. סוחבים יחד את האלונקה שתביא את הציונות הדתית באחדות בדרך ליעד של 12 המנדטים".

מנכ״ל הבית היהודי ניר אורבך אמר: "חברים, הציבור זועק אחדות. הפעם הציבור לא יקבל ריצה ביותר ממפלגה אחת מימין לליכוד. מוטל לפתחינו אתגר עצום ואנו נעמוד בו בעז"ה".0 תגובות