מעבר לאתר המותאם
1

ממשלת מעבר: הרב פרץ שר החינוך ובצלאל סמוטריץ' שר התחבורה

איתי גדסי No Comments on ממשלת מעבר: הרב פרץ שר החינוך ובצלאל סמוטריץ' שר התחבורה

לאחר המאבק הארוך והמתוקשר בין ראש הממשלה לראשי 'איחוד הימין' שוב ראש הממשלה בנימין נתניהו מנצח | ראש הממשלה מינה את הרב רפי פרץ לשר החינוך ומשקיף בקבינט ואת בצלאל סמוטריץ' לשר התחבורה וחבר בקבינט | לגבי העבודות בשבת הודיעו הצדדים כי מה שהיה הוא שיהיה

10:53
05.06.20
הרב יהונתן ענבה No Comments on מידת הענווה \\ הרב יהונתן ענבה • האזינו

התכניות האחרונות

ארכיון תוכניות מוקלטות

גם בפייסבוק

היום ברדיו

[daily-schedule schedule=1]

פוסטים אחרונים

תגיות

לאחר הסאגה הארוכה בין איחוד הימין לראש הממשלה, שוב נתניהו מנצח ומקבל את מבוקשו בקרב מול הציונות הדתית. ראש הממשלה בנימין נתניהו הודיע היום (שני) לרב רפי פרץ ולח״כ בצלאל סמוטריץ׳ כי הוא מפקיד בידיהם את משרדי החינוך והתחבורה, יחד עם תפקיד חבר בקבינט המדיני-ביטחוני ומשקיף בקבינט.

שר החינוך החדש הרב רפי פרץ אמר בהצהרה ראשונה על תפקידו: "אני אהיה שר חינוך של כל ילדי ישראל, יש לנו משימות רבות בתפקיד החשוב גם לגבי שיפור התנאים של המורים".

שר התחבורה החדש בצלאל סמוטריץ' בהצהרה ראשונה אמר על תפקידו החדש: "נעשה הכל בעזרת השם כדי ששדה דב לא ייסגר. מעמדת שר התחבורה יש לי אכן אחריות גדולה יותר ואשתדל בלנ"ד לעמוד בה".

לבקשת "איחוד מפלגות הימין" סוכם כי הרב רפי פרץ ימונה לתפקיד שר החינוך ומשקיף בקבינט וח״כ בצלאל סמוטריץ׳ ימונה לתפקיד שר התחבורה וחבר בקבינט.

בנוגע להדלפות על אי מתן היתרי בנייה בשבת, הצדדים סיכמו על שמירה מלאה של הסטטוס-קוו בענייני דת ומדינה כפי שהיה נהוג בישראל מזה עשרות שנים.

הרב ח״כ פרץ וח״כ סמוטריץ׳ הודו לראש הממשלה בנימין נתניהו על האמון והוסיפו כי השותפות העמוקה בין הציונות הדתית ו"איחוד מפלגות הימין" לבין הליכוד בראשות ראש הממשלה בנימין נתניהו תימשך גם במערכת הבחירות ולאחריה.

צפו בברכות של הרב פרץ לנתניהו לאחר המינוי:0 תגובות