מעבר לאתר המותאם
1

4 ספרי תורה שנגנבו מבני ברק אותרו בדיר עיזים בכפר ערבי

בנצי לייזרוביץ 1 Comment on 4 ספרי תורה שנגנבו מבני ברק אותרו בדיר עיזים בכפר ערבי

ברוך המשיה אבידה: בפעילות משולבת של שוטרי משטרת ישראל, לוחמי משמר הגבול וחיילי צה"ל, אותרו 4 ספרי התורה שנגנבו מבית הכנסת בבני ברק

ספר תורה. אילוסטרציה
23:45
12.08.20
קובי פינקלר No Comments on גנץ אימץ את המלצת כוכבי: מרחב הדיג בעזה יצומצם

התכניות האחרונות

ארכיון תוכניות מוקלטות

גם בפייסבוק

היום ברדיו

[daily-schedule schedule=1]

פוסטים אחרונים

תגיות

ביום שלישי בשבוע האחרון התקבל במשטרה דיווח לפיו בוצעה התפרצות לבית הכנסת "אורות התורה" ברחוב רבי עקיבא בבני ברק. במהלך הפריצה נגנבו מכספת בית הכנסת ספרי תורה יקרי ערך בשווי של מאות אלפי שקלים ונגרם נזק רב להיכל.

מיד עם קבלת הדיווח, הגיעו למקום שוטרי משטרת ישראל, אשר החלו בחקירת האירוע באמצעות צוות חקירה מיוחד. החקירה שנוהלה באינטנסיביות, כללה שימוש באמצעים סמוים ויכולות מתקדמות שהביאו הבוקר, לאחר מצוד רכוב ורגלי, למעצרם של 5 חשודים בביצוע המעשה.

עם התפתחות החקירה, הצליחו חוקרי המשטרה להתחקות אחר מיקום ספרי התורה הגנובים ותוך זמן קצר הגיעו בלשי המשטרה, לוחמי מג"ב וחיילי צה"ל לכפר עקרבה שבאזור השומרון ובמהלך חיפוש במקום איתרו את 4 ספרי התורה שהוסלקו בדיר כבשים.

בנוסף נתפס רובה צייד, תחמושת ו- 55 כוורות זיקוקים.

החשודים, בשנות ה 20 לחייהם מירושלים, שכם וכפר עקרבה, יובאו הערב להארכת מעצרם בבית משפט השלום בת״א.

ספרי התורה נמצאים כעת בחזקת משטרת ישראל ויוחזרו לבית הכנסת בסיום החקירה.

אנו רואים בפעילות זו חשיבות רבה שכן מעבר לערכם הכספי של הספרים מדובר בערך דתי וסמלי גבוה מאוד. משטרת ישראל רואה בחומרה כל פגיעה ברכוש בעל חשיבות דתית ללא הבדל בין הדתות במדינה. המשטרה, יחד עם גופי הביטחון הנוספים תעשה הכל בכדי למצות עם העבריינים את הדין.

ע עכע עע ראר1 תגובות

מיין תגובות