מעבר לאתר המותאם
1

ש"ס לליברמן: "דרשת 400 מיליון ש"ח לכל ח"כ ושגרירים במקומות הזויים"

איתי גדסי 2 Comment on ש"ס לליברמן: "דרשת 400 מיליון ש"ח לכל ח"כ ושגרירים במקומות הזויים"

לאחר שגילה לראשונה את כוונותיו בדבר הקמת ממשלת שמאל אם גנץ ינצח את הליכוד במנדטים והאשמות הקשות כנגד החרדים, בש"ס התחילו להוריד את הכפפות ומגיבים בחריפות להאשמות: "ליברמן סיים עם הימין ונעול בשמאל, הוא היסטרי ולחוץ ולכן מנסה לקושש קולות"

23:45
12.08.20
קובי פינקלר No Comments on גנץ אימץ את המלצת כוכבי: מרחב הדיג בעזה יצומצם

התכניות האחרונות

ארכיון תוכניות מוקלטות

גם בפייסבוק

היום ברדיו

[daily-schedule schedule=1]

פוסטים אחרונים

תגיות

לאחר ההודעה הדרמטית של ליברמן בו חשף את כוונותיו האמיתיות להקמת ממשלת שמאל או אחדות ללא חרדים ומפלגות הימין. מגיבה  תנועת ש״ס בחריפות כי ליברמן כלל לא רלוונטי יותר הצערכת הפוליטית, הוא קיבל גט כריתות מהימין. על הסחטנות הכספית שמאשים ליברמן את החרדים, מגיבים בש"ס כי הסחטנות המטורפת באה ממנו ומאיימים "הכל מתועד".

מש"ס נמסר: "אביגדור ליברמן, לא רלוונטי יותר. הוא יישאר מחוץ לממשלה הבאה. גמר עם הימין, נעול בשמאל ולכן הוא לחוץ, היסטרי, מנסה לקושש קולות אבל הוא ייכשל כמו תמיד.
ליברמן, שפעם אומר ככה ופעם אחרת, הוכיח שוב שהוא פולטיקאי ציני ולא אמין".

עוד הוסיפו בש"ס: "ולפני כן, לעובדות: ליברמן משקר כשהוא אומר שהחרדים דרשו הגדלת תקציבים לישיבות. שקר וכזב. המפלגות החרדיות כלל לא עסקו בתקציבים במו״מ הקואליציוני האחרון עם הליכוד. השיחות היו רק בעניני דת ומדינה. ליברמן לעומת זאת העלה דרישות כספיות מפליגות לעולים מחבר העמים".

הסחטנות הליברמנית: "הוא דרש 400 מיליון שקלים לכל ח״כ בישראל ביתנו, שגרירים במקומות הזויים, הגדלת מצבת העובדים במשרד הקליטה והמון תקציבים לגופים סקטוריאליים לחלוטין של העולים מחבר העמים. כל הדרישות הכספיות שלו מתועדות. וכעת הוא מטיף בחוצפה על משבר כלכלי בגלל החרדים".

לסיום אומרים בש"ס: "ליברמן בצרות. הוא התנתק לחלוטין מגוש הימין. קיבל גט כריתות לאחר שמנע הקמת ממשלת ימין. זאת כששיקר כהרגלו והבטיח להמליץ על נתניהו כראש ממשלה. בשבוע שעבר הכריז שבני גנץ יקים ממשלה עם דובי הקוטב וסגר את הדלת גם עם השמאל. כעת נשאר לו טריק אחרון: הוא מכריז כי יכפה ממשלת אחדות. עוד בדיחה של ליברמן".2 תגובות

מיין תגובות
  1. 2

    אדם? חסר דעה וכשרון בזיון למדינה אני מתבייש לומר שהוא היה שר ביטחון

  2. 1

    איווט ליברמן כשמו כן הוא חתיכת מטומטם שלא נצרך לישראל שיחזור לרוסיה וזהו