מעבר לאתר המותאם

  ח"כ אייכלר: "יש גדודים של פקידים שמחפשים להרשיע שלוחי ציבור"

  איתי גדסי No Comments on ח"כ אייכלר: "יש גדודים של פקידים שמחפשים להרשיע שלוחי ציבור"

  חבר הכנסת ישראל אייכלר אומר כי המשא ומתן יתקדם ויושגו הבנות סביב שמירת השבת | באשר לחוק החסינות הצהיר אייכלר: "אנחנו תומכים בחוק הזה"

  אייכלר צילום: יונתן סינדל, פלאש 90
  21:09
  27.11.21
  יעקב בלוך No Comments on בלעדי: זיץ מיוחד ומרגש עם ר' שמואל גריינמן

  התכניות האחרונות

  ארכיון תוכניות מוקלטות

  גם בפייסבוק

  היום ברדיו

  [daily-schedule schedule=1]

  פוסטים אחרונים

  תגיות

  חבר הכנסת ישראל אייכלר (יהדות התורה) שוחח עם אפרים דוד ונדב ארבל ב"מהדורת הבוקר סופהשבוע" והתייחס למו"מ הקואליציוני, מעמד השבת והמאבק על שמירתה ועל חוק החסינות.

  תחילה נשאל בנוגע לשבת: "כתוב "ושמרו בני ישראל את השבת", אנחנו מעבירים את המסר הזה לליכוד", לדבריו השיח הגובר סביב זה נובע מרצונה של התקשורת החילונית ומערכת המשפט להעסיק את נציגי הציבור החרדיים בעניין זה במקום לעסוק בנושאים ציבוריים נוספים.

  בהקשר היסטורי טען חבר הכנסת ישראל אייכלר כי פרישת חברי הכנסת החרדיים מהקואליציה לפני עשרות שנים עם העברת המשחן תוך חילול שבת, לא נעשה על רקע חילול השבת אלא על רקע שונה.

  אייכלר אמר כי מפלגתו תתמוך בחוק החסינות אותו מקדם ראש הממשלה בנימין נתניהו: "יש גדודים של פקידים שכל מטרתם היא לתפוס נציגי ציבור ולהרשיע", אמר.

  בדבריו, הזכיר אייכלר, כי החוק נוסד על פי בקשתו של ראש הממשלה לשעבר מנחם בגין: "בגין ביקש זאת שלא ירדפו מיעוטים באמצעות הכח הזה. עד לפני 14 שנה החוק הזה היה בספר החוקים ולא יכלו לחקור חבר כנסת גם לא על עבירת תנועה".  0 תגובות