מעבר לאתר המותאםווקאלי ומיוחד: כך ממחיזים את 'פרקי אבות' • צפו

דוד קליגר 4 Comment on ווקאלי ומיוחד: כך ממחיזים את 'פרקי אבות' • צפו

מקהלת 'מלכות' יצאה יחד עם זאנוויל ויינברגר לראות איך מקיימים ונראים בפועל דברי המשניות ב'פרקי אבות' • מחזמר ווקאלי מיוחד לצפיה

14:19
02.04.20
חיים כץ No Comments on משבר הקורונה: מוסד אקדמי יסייע פיננסית לסטודנטים

התכניות האחרונות

ארכיון תוכניות מוקלטות

גם בפייסבוק

היום ברדיו

[daily-schedule schedule=1]

פוסטים אחרונים

תגיות

מעשה שהיה כך היה: השיעור החדש עליו הוכרז בבית הכנסת העתיק בליפתא, יוצא משליטה! החבריא – זאנוויל ו'מלכות' – מחליטה תוך כדי שיעור לצאת לחפש היכן אפוא מתרחשים הדברים האמורים ב'פרקי אבות' בחיי היום-יום. האומנם הם נוגעים לחיי המעשה?

חיפוש קצר מעלה את הממצא הבא: הכל קורה כאן ועכשיו! באירוע יוקרתי המתקיים באותו ערב באולם חדש בתלפיות, מקבלים לפתע דברי המשנה משמעות יותר מתמיד, בקבלת הפנים, על במת התזמורת, בחדר האמנים ואפילו בשולחן העמוס כל טוב השמור למקהלה…

הסיפור המלא לפניכם בגרסת צפייה בהפקה ראשונית מסוגה במגזר החרדי, הרואה אור מבית היוצר של אימפריית הניגון היהודי – מקהלת 'מלכות' וחברת 'מאסטרטגיה' של פנחס ביכלר.

את חסותם על הפרויקט פורש משכן האירועים החדש והיוקרתי בתלפיות – 'פביליון', הפותח את שעריו בימים אלו בפני אנ"ש, בעלי השמחות ומפיקי הדינרים ואירועי ההוד בציבור בחרדי.

איתם עימם 'מלכות וקסברגר' – ממלכת העיצוב היהודי ששוב צובעת את ההפקה בהווי יהודי אותנטי ושובה עין ולב, החל מההזמנה החגיגית ועד לשי האישי של משתתפי המעמד.

ושותפים נוספים להפקה – חברת ההסעות 'נוף הבריאה' של מאיר ויזל לצד 'שחקים' של אייזיק שטיין; חברת הסאונד של שרגא בוקשפן ובחורי ישיבת 'משנת שמעון' שמילאו את האולם באנרגיה אין-סוף.

ומי צילם? נו ברור, צלם הבית נתי אלבר!

צפייה מהנה!4 תגובות

מיין תגובות
 1. 4

  אין דברים כאלה. שירה חסידית אמיתית ומקצועית. נעימה לאוזן . מדויקת בצלילים, ממש מיוחד. יישר כח.

 2. 3

  מושלםםםםםםםםםם אין עליהםםםםםםם מקהלה באמת מלכות!!!!!!

 3. 1

  באמת מושלם ממש!!!!!!!!!! המקצועיות והדיקנות מהממת מאוד!!!!!!!!!!
  המון רגש (שערי שמים) והמון מקצועיות (מי שבירך) עלו והצליחו!!!!!!!!
  המקהלה המוצלחת ביותר שמכיר!!!!!!!!!!!!!!