מעבר לאתר המותאם
1

סער משיב ל"גורמים בליכוד": "מגוחך; אמשיך להביע דעה"

איתי גדסי No Comments on סער משיב ל"גורמים בליכוד": "מגוחך; אמשיך להביע דעה"

לאחר שתקף את מדיניותו של נתניהו בהפסקת האש כחסרת הישגים והותקף על ידי "גורמים בליכוד", משיב סער אש לתוקפיו: "אמשיך לומר את דעותיי בנושאים הלאומיים המרכזיים ואף להיאבק עליהן ללא מורא"

גדעון סער צילום: משה גולדשטיין
13:19
09.08.20
דוד קליגר No Comments on המחרוזת השנתית של יוני אליאב ותזמורתו: ליפא, לפידות, וובר וג'רופי • צפו

התכניות האחרונות

ארכיון תוכניות מוקלטות

גם בפייסבוק

היום ברדיו

[daily-schedule schedule=1]

פוסטים אחרונים

תגיות

לאחר המתקפה כנגדו בשל דבריו כנגד מדיניות הפסקת האש שהוכרזה בשעת לילה, משיב השר לשעבר גדעון סער לתוקפיו. "מגוחך ברמה של עלילת 'מזימת המאה'", אמר סער.

סער הוסיף: "אמשיך לומר את דעותיי בנושאים הלאומיים המרכזיים ואף להיאבק עליהן ללא מורא. זאת מהות השליחות שהוטלה עלי על ידי חברי הליכוד".

כזכור, מוקדם יותר, תקף סער את הפסקת האש שהוכרזה וטען כי מדובר ברפיסות. "הפסקת-האש, בנסיבות בה הושגה, נעדרת הישגים לישראל. טווחי הזמן בין סבבי ההתקפות האלימות על ישראל ואזרחיה הולכים ומתקצרים וארגוני הטרור בעזה מתעצמים ביניהם". סער טוען כי "המערכה לא נמנעה אלא נדחתה".

גורמים בליכוד הגיבו לדבריו של השר לשעבר גדעון סער נגד הפסקת האש וטוענים "גדעון סער רק רוצה להפיל את נתניהו".

"מאז 2015, כשתקף ללא הפסקה את הליכוד וראש הממשלה, לגדעון סער יש רק מטרה אחת: להפיל את ראש הממשלה ויו"ר הליכוד בנימין נתניהו. התירוצים מתחלפים, המטרה לא. בעוד שרבים מתושבי הדרום הביעו את אמונם בראש הממשלה נתניהו, גדעון סער לא נותן אפילו רגע אחד של אשראי לראש הממשלה ומצטרף מיד להתקפות משמאל של בני גנץ ושל צביקה האוזר, עושה דברו של סער שערק לשמאל ושאיתו הוא מתואם לחלוטין", אמרו הגורמים.0 תגובות