מעבר לאתר המותאם
    1

    פלח שוק 9.10.11

    אסתי חדד No Comments on פלח שוק 9.10.11
    16:17
    26.01.21
    ארי טננבוים No Comments on חדשות התעשייה של זמון אוויר | הזמרים שרים למבודדים | האזינו

    התכניות האחרונות

    ארכיון תוכניות מוקלטות

    גם בפייסבוק

    היום ברדיו

    [daily-schedule schedule=1]

    פוסטים אחרונים

    תגיות

    [audio:https://www.93fm.co.il/wp-content/uploads/2011/10/pelach-9.10.111.mp3|titles=pelach 9.10.11]

    שיתוף פעולה ייחודי בין הזמר החסידי מרדכי בן דוד לבין רשת 'יש' – בן דוד משיק ברשת את תקליטו החדש, והאחרון לדבריו. בדיסק, שנקרא 'כיסופים', 14 רצועות של ניגוני ערגה וכיסופים מחד ושירים חסידים בביצוע חדיש ומרענן מאידך. זו הפעם השנייה בה רשת 'יש' חוברת לזמר מרדכי בן דוד. מהנהלת הרשת נמסר כי: "שיתוף הפעולה בין הרשת לבן דוד נועד להעניק מחווה חגיגית ללקוחות. כרשת האמונה על הסלוגן "קונים בזול קונים ביש" אנו שמחים לאפשר ללקוחתנו לרכוש במחיר מסובסד את תקליטו האחרון של הזמר תוך קיום מצוות ושמחת בחגך". התקליטור יימכר ברשת במחיר של 29.90 ש"ח בלבד!

    בהמשך למפגש עם ראשי מחאת הקוטג' החליטה חברת שטראוס להאריך את מבצעי המחיר של החגים עד לסוף השנה. ציון בלס, מנכ"ל 'שטראוס ישראל' מסר כי: "לא סיימנו את מחויבותנו כלפי הצרכנים ונמשיך להפוך כל אבן בחברה במטרה להקל עליהם".

    חברת השכרת הרכב אוויס יוצאת במבצע למגזר החרדי במסגרתו שוכרים רכב ליומיים או יותר ונכנסים להגרלה שבועית על רכב מאותה קבוצה לחודש – בחינם! על כל שני ימי השכרה ניתנת זכות השתתפות נוספת. המבצע תקף בשמונת סניפי 'אוויס' בריכוזים החרדיים בין התאריכים ה' בתשרי [3.10] – כ"ד בכסלו [20.12].

    חברת מטרנה תרמה מאות חיתולי טטרא למרכז הרפואי מעייני הישועה לקראת העומס בחגי תשרי, כחלק מהתרומה לקהילה הקבוע של החברה. מחברת מטרנה נמסר: "אנו גאים בתרומה למרכז הרפואי 'מעייני הישועה', ומאחלים לכל בית ישראל שנה טובה ופורייה.

    במלכות וקסברגר משיקים ספר משלים מאוייר על פרשות השבוע, לקראת סוכות ושבת בראשית. הספר מיועד לילדים ולכל המשפחה. בנוסף "מלכות וקסברגר" מציגה גלריה של בדי קישוט לסוכה. הבדים איכותיים ומאוירים במוטיבים יהודיים, בשילוב עם אבני קריסטל ומגיעים במארז יוקרתי מעץ.

    אל על משיקה תכנית מועדונית חדשה 'אל על גלובלי' לחברי מועדון הנוסע המתמיד המתגוררים ברחבי העולם. במסגרת התכנית החדשה תתרום אל על 5% מסך הנקודות שצוברים החברים בתכנית לארגונים שונים התורמים לחיזוק ישראל וכן לפעולות חברתיות כגון הגשמת משאלותיהם של ילדים החולים במחלות מסכנות חיים בשיתוף עמותת משאלת לב.

    לפני כשבועיים חברו בנק פאג"י, חברת cal ורשת המזון בר כל למהלך משותף במסגרתו רוכשים ברשת 'בר כל' עם כרטיס האשראי "פאג"י פלוס" ונהנים מהחזר כספי בכל קניה. במסגרת שיתוף הפעולה נשלחו ללקוחות שוברים עם הטבות לקראת החגים למימוש ברשת 'בר כל'. כבר בימים הראשונים להפצתם, נרשמו מימושים רבים לשוברים.

    רשות הטבע והגנים תקיים גם השנה תפילת גשם בבתי הכנסת העתיקים בגליל ובגולן. התפילה החדשה-עתיקה חוברה במיוחד ע"י הר' שמואל אליהו רבה של העיר צפת. מיקומי התפילות: ביום ראשון י"ח תשרי בגן הלאומי בית אלפא, ביום שני י"ט תשרי בגן הלאומי ציפורי, וביום שלישי כ' תשרי בגן הלאומי בית שערים. כל התפילות יתקיימו בשעות: 15:30-17:30.

    הפינה משודרת בימים א' ו-ד' בתוכנית 'ממונות' בהגשת רונן גרוס, (21:00)    0 תגובות