מעבר לאתר המותאםמרטיט: המונים ליוו את צביקי ולדר למנוחות • צפו

איתי גדסי 4 Comment on מרטיט: המונים ליוו את צביקי ולדר למנוחות • צפו

"אהוב למטה אהוב למעלה": בבני ברק יצאה מסע הלוויה הכואב של ר' מאיר צבי ולדר ז"ל, בנו בכורו של הסופר ואיש החינוך חיים ולדר יבלח"א | המונים מתושבי העיר מכריו וחבירו הרבים ליוו אותו בדרכו האחרונה | המספידים ביכו מרה את לכתו בדמי ימיו ועמדו על אישיותו המיוחדת והקורנת, שהאירה על כל סביבתה | בין המספידים, הרב חנינה צ'ולק, ר"ע ב"ב רובינשטיין, דודו משה ולדר | עין לא נותרה יבשה

11:30
21.02.20
בנצי לייזרוביץ No Comments on נסיון פיגוע דקירה בירושלים: המחבלת נוטרלה

התכניות האחרונות

ארכיון תוכניות מוקלטות

גם בפייסבוק

היום ברדיו

[daily-schedule schedule=1]

פוסטים אחרונים

תגיות

הערב (חמישי) המונים מתושבי העיר בני ברק השתתפו בלוויה הכואבת של ר' צבי מאיר ולדר ז"ל בנו בכורו של הסופר ואיש החינוך חיים ולדר יבלח"א. רבים מהמשתתפים שהכירו את הנפטר סיפרו על מידותיו הנעלות ואישיותו הקורנת, "אדם שמעולם לא הוציא דבר שקר מפיו" העיד עליו אביו בהספדו הכואב.

צביקי כפי שמכנים אותו במשפחתו ובסביבתו הקרובה, נלחם במחלה הקשה במשך תקופה ארוכה, אך מעולם לא וויתר לעצמו, לא עשה לעצמו הנחות, למרות הקשיים והייסורים הגדולים שסבל מהם בעקבות מחלתו. לצורך טיפוליו הקשים הוא טס לחו"ל מספר פעמים.

ההספדים שנאמרו בלוויה היו קורעי לב, כולם עמדו על אישיותו המיוחדת והמאירה שתהיה כה חסרה למשפחה ולסביבתו הרובה והרחוקה. בין המספידים הערב, יו"ר עזר מציון הרב חנינה צ'ולק, אביו הסופר חיים ולדר, עו"ד שפילגמן, דודו משה ולדר וראש עיריית ב"ב מאיר רובינשטיין.

ההלוויה יצאה בהשתתפות רבים מרחוב מקובר פינת חברון, עצרה ברחוב רבי יוסי פינת חברון שם נאמרו הספדים, המשיכה לבית המדרש מודז'יץ ברחוב רבי עקיבא בבני ברק ומשם תמשיך לבית העלמין סגולה בפתח תקווה שם ייטמן. המנוח נפטר בגיל 28 והשאיר אחריו אישה ושני ילדים. יהי זכרו ברוך.

WhatsApp Image 2019-03-28 at 21.33.374 תגובות

מיין תגובות
 1. 4

  אי כמה כואב ה' ירחם.

 2. 3

  הרגשה נוראה אבדהלנו נכס יקר

 3. 2

  דוד

  כמו ששמעתי!!! להתחזק באהבת חינם בין אדם לחבירו. כי זה כמו לברוח מאש. והנני מאמין שמי שייקח את נושא הוויתור בין אדם לחבירו וישבור ממנו את מידות: הגאאוה, הקנאה, השנאה, הנקמה והנטירה ממילא ירחמו עלינו מהשמים. יהי רצון שיהיה שליח ציבור מליץ על כל ישראל על רעייתו על ילדיו על הוריו על כל משפחתו ועל כל מי שהכירו. אמן ואמן. ובלע המוות לנצח ו חה דמעה מעל כל פנים אמן!

  1. נכון מאוד!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!