מעבר לאתר המותאם
1

שבעה איראניים חוסלו בסוריה

שלמה ריזל 1 Comment on שבעה איראניים חוסלו בסוריה

תקיפות רבות עצמה נצפו הלילה בסוריה | על פי דיווחים ערביים, שבעה אנשי משמרות המהפכה האיראניים, חוסלו | לאחר התקיפות: העיר חאלב היתה בחשיכה מוחלטת

התכניות האחרונות

ארכיון תוכניות מוקלטות

גם בפייסבוק

היום ברדיו

[daily-schedule schedule=1]

פוסטים אחרונים

תגיות

התקיפה בסוריה. בסוריה טוענים כי לפחות שבעה מחבלים, אנשי משמרות המהפכה האיראניים ומחבלים ממיליציות שיעיות הנתמכות באיראן, נהרגו בהפצצה הישראלית הלילה. דיווחים סותרים אחרים טוענים כי מספר ההרוגים מגיע אף ל-25.

כזכור, לאחר תקופה ארוכה של שקט בגזרה הסורית לפחות באופן הגלוי, שוב הרעידו טילי אוויר קרקע את שמי סוריה ופיצוצים עזים נשמעו בחשכת הלילה, כדורי אש היתמרו אל על כתוצאה מהשרפות שאחזו במחסני הנשק האיראניים כתוצאה מהפצצות הכבדות. קצת לאחר השעה 23:00 הותקפו חמש מטרות איראניות באזור העיר חאלב שבסוריה.

על פי דיווח סורי, מערכות ההגנה האוויריות המתקדמות ה-S300 לא הצליחו להגן על שמי המדינה בעת גלי התקיפות. מטוסי הקרב שיגרו מספר רב של טילים לעבר חמש מטרות, באלנארב, נמל התעופה הבינלאומי של חאלב ושיח' נאג'ר, ועוד מקומות בהם ממוקמים מחסני טילים ותחמושת מתקדמת שהעבירה איראן לסוריה.

עוד על פי הדיווחים הסורים, בעת התקיפה עלטה מוחלטת ירדה על העיר חאלב כתוצאה מהפסקת חשמל שהייתה בכל העיר. אפשרות סבירה היא, כי באמצעות תקיפת סייבר נותקה אספקת החשמל לעיר בכדי למנוע ממערכות צבאיות לפעול בעת התקיפה.

בסוריה חושדים כי התקיפה בוצעה על ידי ישראל שכמו תמיד, לא הגיבה לדיווחים.1 תגובות

מיין תגובות
  1. 1

    כן ירבה וכן יפרוץ!!! כל הכבוד לחיילים שנלחמים בחרוף נפש!!!