מעבר לאתר המותאםועדת הבחירות: מתחזים לחברי הועדה בכדי להוציא פרטים אישיים

איתי גדסי No Comments on ועדת הבחירות: מתחזים לחברי הועדה בכדי להוציא פרטים אישיים

מנכ"ל ועדת הבחירות המרכזית, עו"ד עדס מסרה למשטרה שפתחה בעקבות כך בחקירה, על מספר אנשים שהתחזו לחברי הוועדה וביקשו לקבל פרטים אישיים על אנשים שנפלו ברשתם. מהועדה נמסר כי אין למסור לאף אדם פרטים אישיים, תקשורת הועדה מול הציבור נעשית דרך ערוצי התקשורת הרשמיים

צילום: פלאש 90
17:27
25.02.20
איתי גדסי No Comments on נתניהו על פטירתו של נשיא מצרים: "היה ידיד אישי שלי"

התכניות האחרונות

ארכיון תוכניות מוקלטות

גם בפייסבוק

היום ברדיו

[daily-schedule schedule=1]

פוסטים אחרונים

תגיות

בעקבות פנייתה של מנכ"ל ועדת הבחירות המרכזית, עו"ד אורלי עדס, אל המשטרה, כי מספר אזרחים התלוננו כי אלמונים התקשרו אליהם, והציגו עצמם כנציגים של ועדת הבחירות. האלמונים הודיעו לאזרחים כי משום שמחליפים את מקום הקלפי שלהם ביום הבחירות, הם מבקשים לקבל את מספר תעודת הזהות. המשטרה בעקבות הדיווח פתחה בחקירה.

המתלוננים סיפרו כי הפניות הגיעו אליהם בהודעות ווטסאפ. אחד המתלוננים סיפר: "התקשרו אליי ועל הקו שמעתי קול של אישה שהזדהתה כנציגה של ועדת הבחירות המרכזית, שרוצה לעדכן אותי, שיש השנה שינוי בקלפי הקבועה היות שמחליפים את מיקום הקלפי".

עוד סיפרו המתלוננים: "הפונה ציינה את שמי וביקשה לצורך האימות את מספר תעודת הזהות שלי. היא הדגישה שהיא זקוקה גם לספרת הביקורת בתעודה וכן לתאריך ההוצאה שלה, וכן אמרה שאם התעודה ביומטרית היא רוצה לדעת מהו המספר שמופיע בה. מייד שאלתי אותה איפה הם יושבים והיא השיבה שבראשל"צ. כששאלתי לשמה היא סירבה לענות והשיחה נותקה".

ועדת הבחירות ביקשה אמש מהציבור, שלא למסור כל פרט מזהה לשום גורם המציג את עצמו כעובד הוועדה. היא הדגישה כי היא אינה יוצרת כל קשר ישיר עם הציבור בשום דרך.
כל ההודעות והמודעות מטעם ועדת הבחירות המרכזית בנושאים הקשורים לבחירות לכנסת ה־21, הן מזוהות ומפורסמות אך ורק בכלי התקשורת המקובלים והרשמיים.0 תגובות