מעבר לאתר המותאם
1

הוריו של סגן הדר גולדין תוקפים את נתניהו: "אתה לא דורש את השבתו"

איתי גדסי No Comments on הוריו של סגן הדר גולדין תוקפים את נתניהו: "אתה לא דורש את השבתו"

לאור דבריו של ראש הממשלה בטקס האזכרה, על חשיבות השבת החיילים שמקום קבורתם לא נודע, הוריו של סגן הדר גולדין תוקפים את נתניהו: "נתניהו יודע היטב איפה נמצא הדר ומי מחזיק בו. מדובר באותם אנשים שהוא מעביר אליהם מיליוני דולרים מקטאר בחודשים האחרונים"

אביו של סגן הדר גולדין צילום: פלאש 90
21:57
31.10.20
צבי הדס No Comments on ייטיב ה' – שיר תקווה לסיום הקורונה

התכניות האחרונות

ארכיון תוכניות מוקלטות

גם בפייסבוק

היום ברדיו

[daily-schedule schedule=1]

פוסטים אחרונים

תגיות

הוריו של סגן הדר גולדין תוקפים את ראש הממשלה ושר הביטחון נתניהו בעקבות דבריו היום (חמישי) בהר הרצל בטקס האזכרה לחללי צה"ל שמקום קבורתם לא נודע.

לאה ושמחה גולדין מתחו ביקורת על הכנסת הכספים לרצועה: "נתניהו יודע היטב איפה נמצא הדר ומי מחזיק בו. מדובר באותם אנשים שהוא מעביר אליהם מיליוני דולרים מקטאר בחודשים האחרונים".

עוד הוסיפו: "הבן שלנו, סגן הדר גולדין מסיירת 'גבעתי', שאתה שלחת להילחם בעזה במלחמת 'צוק איתן', הוא לא במעמד של חלל צה"ל שמקום קבורתו לא נודע. קיים הבדל בין מצבם של הדר וסמ"ר אורון שאול לבין מעמדם של חיילי צה"ל שמקום קבורתם לא נודע. עצם ההשוואה היא כשל ערכי ומוסרי".

פשוט תדרוש את השבתו: "הדר נחטף למנהרה ברפיח ב-1 באוגוסט 2014 ומוחזק מאז בידי חמאס. הוא מוחזק בידי האנשים שאיתם אתה מנהל מו"מ ואליהם אתה מעביר עשרות מיליוני דולרים מקטאר. אתה פשוט לא דורש את השבתם של הדר ואורון, וכבר 4.5 שנים נמנע מלהציב לחמאס תנאים".0 תגובות