מעבר לאתר המותאם
1

נתניהו: "חשפנו רק את קצה הקרחון נמשיך לפעול ולסכל כל ניסיון איראני"

איתי גדסי No Comments on נתניהו: "חשפנו רק את קצה הקרחון נמשיך לפעול ולסכל כל ניסיון איראני"

לאחר החשיפה הדרמטית על הקמת תשתית מלחמתית של חיסבאללה בגבול סוריה, רה"מ נתניהו מעביר מסר תקיף לארגון הטרור ופטרונו: "יש לי מסר לאיראן ולחיזבאללה: אנחנו יודעים מה אתם עושים ואנחנו יודעים איפה אתם עושים זאת, זה רק קצה הקרחון. ישראל לא תאפשר לכם להתבסס צבאית בסוריה"

ראש הממשלה בנימין נתניהו צילום: פלאש 90
23:08
02.06.20
צבי טסלר No Comments on העימות בין בנט לסימן טוב על מערך הבדיקות המתוחכם שירד לטימיון

התכניות האחרונות

ארכיון תוכניות מוקלטות

גם בפייסבוק

היום ברדיו

[daily-schedule schedule=1]

פוסטים אחרונים

תגיות

מספר שעות לאחר חשיפת צה"ל על הקמת 'תיק הגולן' ההתארגנות המלחמתית החשאית של חיזבאללה, מאחורי גבו של הנשיא הסורי בשאר אל-אסאד ובתמיגת כוח קודס האיראני. ראש הממשלה בנימין נתניהו מתייחס לראשונה לחשיפה הדרמטית ומעביר מסר תקיף לאיראנים, "לא ניתן לכם להתבסס בסוריה".

נתניהו: "הבוקר חשפנו תשתית טרור של חיזבאללה על גבולנו הצפוני ברמת הגולן. זהו הישג חשוב מאוד למודיעין הישראלי וליכולות המבצעיות של צה"ל. הקמת תשתית הטרור היא חלק נוסף בפעילות האיראנית נגד ישראל".

עוד הוסיף ראש הממשלה: "יש לי מסר ברור לאיראן ולחיזבאללה: אנחנו יודעים מה אתם עושים ואנחנו יודעים איפה אתם עושים זאת. מה שחשפנו הבוקר הוא רק קצה הקרחון ממה שאנחנו יודעים. ישראל לא תאפשר לכם להתבסס צבאית בסוריה. נמשיך לפעול בדרכים גלויות ובדרכים סמויות כדי לסכל את המזימות שלכם".0 תגובות