מעבר לאתר המותאם
1

אחרי שבעה סינגלים הוא מכריז: 'אני יהודי' • צפו

אשר גרייבר 17 Comment on אחרי שבעה סינגלים הוא מכריז: 'אני יהודי' • צפו

אחרי שבעה סינגלים יוצא הזמר מאיר גרין בסינגל-קליפ נוסף בשם "כי אני יהודי" בו הוא קורא לאחדות בין כל המגזרים, על הלחן והעיבוד הופקדו שרון אבילחק ואודי דויד, כשעל הההפקה ניצח ביד רמה יהונתן יחיאל • צפו

התכניות האחרונות

ארכיון תוכניות מוקלטות

גם בפייסבוק

היום ברדיו

[daily-schedule schedule=1]

פוסטים אחרונים

תגיות

ימים של שסע, באוויר: בתקופה של בחירות יש לנו אתגר גדול – להתגבש, להתחבר למרות חילוקי הדעות, לשמור על אחדות העם. מילים שאולי נשמעות גבוהות אבל בלעדיהן אנחנו רסיסי חברה. לכן משחרר הזמר והיוצר מאיר גרין, שיר חדש מלווה בקליפ תחת המסר "כי אני יהודי".

מאחורי גרין רזומה מכובד, כשבדרך לאלבום הבכורה הוא שחרר כבר שבעה שירים וקליפים, הוא מופיע עם חומרי האלבום וגם.. מריץ בין לבין מופע משותף עם הרב חיים הורביץ.

את הלהיט הנוכחי כתב יחד עם שרון אבילחק, בעקבות ענני הסערה המתקדרים בין חלקי העם. במילות השיר מנסה גרין להשפיע ולמגר תופעות מחלוקת ואי הסכמות, בתוך המגזר הדתי והחרדי. למרות חילוקי הדעות, הוא מבקש להזכיר שכולנו יהודים וחשוב שנקבל אחד את השני על אף ולמרות השוני. הקליפ הלא שגרתי שלו מתחיל בכלל בהפגנה. "רציתי להראות שיש גם מחלוקות פנים מגזריות, שגם בתוכנו קיימים הבדלים, ולעיתים נראות המון שכבות של חוסר הסכמה. אני חושב שלפני שרצים לעשות שלום עם אנשים מבחוץ, חילונים למשל, חשוב לי להגיד "יש צורך לגשר על פערים בתוכנו ולפשר בין אחד לשני, גם אם יש לנו מנהגים אחרים".

בין הניצבים והשחקנים בקליפ תוכלו לראות מחד את איש רדיו 'קול חי' דוד קליגר, בתווך אמן הקלידים דוידי נחשון ומאידך את המנטליסט מני הולדר ואחרים – מייצגים את כל גווני הקשת של המגזר, כשבסוף, הם הופכים מיריבים עם חילוקי דעות ליהודים מאוחדים. "מוזיקה, היא דרך נפלאה ואולי היחידה, בה אני יכול להשפיע בעניין" מסכם מאיר גרין את המקום ממנו נוצר השיר.

מילים: מאיר גרין, שרון אבילחק ואודי דויד | לחן ועיבוד מוסיקלי: שרון אבילחק ואודי דויד | בימוי קליפ: אייל ציון | צילום סטילס: משה ביטון

מילים:
רק בנו בחר לעם סגולה מכל העמים,
בכל אחד ואחד מאיתנו בוערת אמונה מבפנים ,
לאן שלא אלך זה מלווה אותי ביום ובלילה,
ואהבת ישראל תנצח אהבה שלא די לה

כי אני יהודי כולם אחים שלי פה
וכשאני לעצמי אנל'א מוצא ת'אור
כל מה שיביאו לי כל מה שיגידו לי כלום לא יעזור
כי אני יהודי, רק איתכם אני רוצה, רק איתכם אני מוצא, אור.

זה זמן גאולה נצעק בתפילה קדימה אחים,
שיום יבוא יבוא וכל אחד מאיתנו יגלה את האור מבפנים,
אז בא לכאן אחי כן רק תלך איתי ונעלה עד למעלה,
אהבת ישראל תנצח אהבה שלא די לה

כי אני יהודי כולם אחים שלי פה,
וכשאני לעצמי אנל'א מוצא ת'אור,
כל מה שיביאו לי כל מה שיגידו לי כלום לא יעזור,
כי אני יהודי רק איתכם אני רוצה רק איתכם אני מוצא אור.17 תגובות

מיין תגובות
 1. 16

  מה הקליפ הזה בא לומר?

 2. 15

  עם תוכן, וחסר מחשבה, טוב לא יצמח מזה, אהבת ישראל לא יצמח מזה, זה לא מבטה את אור היהדות אלא זה מבטה את חושך הגולה שיש רח'"ל שנאת חינם בתוך בנ"י.
  ומה זה אמור להיות שתוך כדי הנחת תפילין הוא שר את השיר הזה, אם כל הכבוד לקליפ ה'נפלא' הזה, אסור להיות עם תפילין בקלות ראש!!!

  1. כל מי שכותב דברים רעים-יורד רמה בעצמו במקום לפרגן למאיר על הקליפ והשיר אנשים תמיד מחפשים למצוא את מה שרע ???? שבת שלום!

 3. 14

  קליפ ירוד חסר תוכן
  בלי שום מסר אמיתי

  1. שיר מטורף ומגניב ומזל טוב על הבן החדש!

  2. את רצינית?! רק למצוא את הרע? בשביל מה בכלל זה טוב? אם את לא מבינה שהשיר הזה לא בא לזלזל אלא להעצים אז הגישה שלך מוטעת מיסודה. מתנצלת שככה יצא אני חושבת שהוא בן אדם מדהים???? תתרכזו בתוכן ולא בשיר
   תודה רבה וסליחה על ההתבטאות
   ללמוד ולעשות2

 4. 13

  הבעיה מתחילה שלאנשים אין כבר על מה להוציא שירים הלחנים נגמרו. והתוצאות בשטח

 5. 12

  אחלה שיר אני אהבתי

 6. 11

  אחלה שיר
  !!?!!!!

 7. 10

  תגידו, מה הסיפור שלכם בדיוק?? למה בכל דבר לראות שחור?? מה לא מובן במסר??? אלה שאומרים ש"מזה לא יצא דברים טובים" כנראה אתם רוצים להמשיך לריב עם האחים שלכם – עם אלו מעם ישראל שהדעות שלהם שונות משלכם ולא נראה לי שהמשיח יבוא בזכות אנשים כמוכם..

 8. 9

  תבינו כל מי שאומר נגד הקליפ הזה עושים לו בליק בוז וכל מי שבעד הקליפ הזה עושים לו בליק טוב וגם זה שיר מאוד מאוד יפה אז תעשו ליקים טובים בי בי מתוקים כפרה עליכם בי בי לילה טוב אני נרדם עם השיר הזה כי הוא מעלף

 9. 8

  בס"ד

  קליפ מדהים! משמח ומרגש!

  והתמונת נושא שלו מדהימה בעיני!

  באמת כולנו אחים!

  אחלה לוק של החסיד…

 10. 7

  תמיד יש את האלה שההנאה שלהם זה להגיד תת רמה וכו אנשים תגדלו גם אם לא אהבתם אז אל תגיבו
  ודרך אגב שיר עןצמתי

 11. 6

  וואו אהבתי את השיר בטרוףףףף
  קליפ מגניב.
  מזכיר קצת את השיר של עמירן דביר דספזלטוב
  אין על מאיר גרין….

 12. 5

  שיר מושלם אבל לא נראה שאנשים פה קלטו ת'מסר