מעבר לאתר המותאם

  בעוצמה יהודית תוקפים את סמוטריץ': "לא רוצה אחדות"

  איתי גדסי No Comments on בעוצמה יהודית תוקפים את סמוטריץ': "לא רוצה אחדות"

  לאחר פיזור המסרים בסביבת האיחוד הלאומי, כי המו"מ עם עוצמה יהודית' לקראת סגירה, ב'עוצמה יהודית' תוקפים: "ין מגעים בין סמוטריץ לבינינו. הוא לא הזמין אותנו למלון בים המלח ואפילו לא לבית קפה שכונתי…משתמשים בשם שלנו"

  צילום: פלאש 90
  23:49
  24.01.22
  נדב דוד No Comments on ר"י פיטסבורג הרה"צ רבי יעקב לייפער בשיחה במרכז התעסוקה של 'עלי שיח'

  התכניות האחרונות

  ארכיון תוכניות מוקלטות

  גם בפייסבוק

  היום ברדיו

  [daily-schedule schedule=1]

  פוסטים אחרונים

  תגיות

  לאחר שפורסמו בשם יו"ר האיחוד הלאומי ח"כ בצלאל סמוטריץ' כי המגעים בינו לבין 'עוצמה יהודית' נמצאים לפני סיכום, במפלגת עוצמה יהודית תוקפים בחריפות את המסרים שמשגרים בסביבתו של סמוטריץ', לטענת בכירי 'עוצמה לישראל', אין כלל משא ומתן בין המפלגות כל המטרה של יו"ר 'האיחוד הלאומי' זה להפעיל לחץ על הבית היהודי במשא ומתן.

  גורם במפלגת 'עוצמה לישראל' מסר: "לדברי גורמים באיחוד הלאומי כי סמוטריץ קרוב לעוצמה נמסר מתנועת עוצמה יהודית כי סמוטריץ לא מנהל מגעים עם עוצמה. לא הוזמנו למלון בים המלח ואפילו לא לבית קפה שכונתי…ההבנה בעוצמה שלא סמוטריץ ולא אנשי הבית היהודי מבקשים לצרפם לבלוק הטכני ורק משתמשים בעוצמה כדי לקדם משא ומתן והפעלת לחץ. הנהלת עוצמה התכנסה אמש והחליטה על ריצה עצמאית. אין לנו הרשות לאכזב קהל בוחרים של כמאה אלף איש אלפי פעילים ומאות סניפים ברחבי הארץ ולא לרוץ בבחירות לכנסת הקרובה".  0 תגובות