מעבר לאתר המותאם
1

לא מחכים לאיחוד: "עוצמה יהודית" החלה בקמפיין הבחירות • צפו

אריאל שרפר 2 Comment on לא מחכים לאיחוד: "עוצמה יהודית" החלה בקמפיין הבחירות • צפו

במפלגת "עוצמה יהודית" החלו בקמפיין נרחב לקראת הבחירות לכנסת. במפלגה אומרים כי הם משיטים יד לבלוק טכני. בינתיים לאחר שהמפלגה סיימה פרויקט מימון המונים מוצלח, במפלגה אומרים: "החלנו בעשרות חוגי בית, כנסים, מאות הפעילים שלנו שוטפים את המדינה והקמפיין על האוטובוסים", ואולי יהיו עוד הפתעות בדרך

7:18
28.05.20
עמית דניאל No Comments on "עסקין באורייתא": אבי מימרן בקומזיץ מכולל 'אחוות תורה' • צפו

התכניות האחרונות

ארכיון תוכניות מוקלטות

גם בפייסבוק

היום ברדיו

[daily-schedule schedule=1]

פוסטים אחרונים

תגיות

מתחילים לבד: מפלגת הימין "עוצמה יהודית" בראשות איתמר בן גביר וברוך מרזל, החלה הבוקר (שני) בקמפיין שילוט על אוטובוסים בכל רחבי הארץ, זאת בנוסף לחלוקת שלטים שכבר החלה בעשרות יישובים וערים.

גורם בכיר במפלגה אומר כי "מבין מפלגות הימין, אנו המפלגה המגיעה במוכנות הגבוהה ביותר למערכת הבחירות; סיימנו פרויקט מימון המונים מוצלח, החלנו בעשרות חוגי בית, כנסים, מאות הפעילים שלנו שוטפים את המדינה, והבוקר השקנו את קמפיין השילוט על האוטובוסים".

באשר לאפשרות לחיבור בבלוק טכני עם מפלגות האיחוד הלאומי והבית היהודי, אומר הגורם כי "בעוצמה יהודית כבר הושטנו יד לבלוק טכני ואנו מקווים כי באיחוד הלאומי ובבית היהודי יבינו כי חבירה לרשימה משותפת תביא למספר מנדטים גבוה מהמצופה וליכולת להוות רשימה שתהיה הפתעת הבחירות. אנו מקווים כי המפלגות יבינו את האחריות המוטלת על כתפיהן, וינהגו בשיקול דעת ובאחריות".

WhatsApp Image 2019-01-21 at 17.57.28 WhatsApp Image 2019-01-21 at 17.57.36 WhatsApp Image 2019-01-21 at 17.57.432 תגובות

מיין תגובות
  1. 2

    יאלה בעזרת השם נעשה ונצליח!!!
    עוצמה יהודית חזקה בכנסת בעה לפחות 5 מנדטים!!!!