מעבר לאתר המותאם
1

נתניהו ביקר בימ"מ: "יחידת סיכול הטרור הטובה בעולם"

איתי גדסי 1 Comment on נתניהו ביקר בימ"מ: "יחידת סיכול הטרור הטובה בעולם"

ראש הממשלה והשר לביטחון פנים, ביקרו היום בבסיס יחידת העילית ימ"מ המאומנת בלוחמה בטרור והשתלטות. ראש הממשלה הגיע ליחידה בכדי להודות לחיילים על פעילותם לתפיסת מחבלים בעת האחרונה. נתניהו: "צריכים לדעת זה שכל מי שפגע, או רצח אזרח ישראלי בשנה האחרונה, או חוסל או שנתפס. זה הישג שאין שני לו. כל הכבוד לכם" | צפו

10:53
05.06.20
הרב יהונתן ענבה No Comments on מידת הענווה \\ הרב יהונתן ענבה • האזינו

התכניות האחרונות

ארכיון תוכניות מוקלטות

גם בפייסבוק

היום ברדיו

[daily-schedule schedule=1]

פוסטים אחרונים

תגיות

ראש הממשלה ושר הביטחון בנימין נתניהו והשר לביטחון פנים גלעד ארדן ביקרו היום (חמישי) בבסיס הימ״מ כדי להוקיר ולהביע את הערכתם על עבודתם המקצועית, שהביאה לתפיסת המחבלים בעת האחרונה בפיגועים בעופרה, ברקן, ובגבעת אסף ובכלל.

בביקור השתתפו גם ראש השב״כ נדב ארגמן, מ"מ המפכ"ל ניצב מוטי כהן, מפקד מג״ב ניצב יעקב שבתאי, מפקד ימ״מ ובכירים נוספים.

רה״מ נתניהו נפגש עם לוחמי היחידה ושיבח אותם על פעילותם לתפיסת המחבלים שביצעו את הפיגועים בעפרה, בברקן ובגבעת אסף. רה״מ קיים דיון במקום בו שמע סקירות על הפעילות המבצעית-מודיעינית המשולבת של הגופים הביטחוניים.

רה״מ נתניהו: "התרשמתי מאוד מהביקור בימ"מ. השילוב הזה של לוחמי הימ"מ ואנשי השב"כ, שנותנים מודיעין משובח, נותן לנו את יחידת סיכול הטרור הטובה בעולם. כל המדינות באות הנה ומבקשות ממני: "תביא לנו אותם, נלמד מהם".

השג שאין שני לו: "מה שאזרחי ישראל צריכים לדעת זה שכל מי שפגע, כל מי שרצח אזרח ישראלי בשנה האחרונה, או שחוסל או שנתפס. זה הישג שאין שני לו בעולם וזה בגלל החבר'ה האלה, בגלל התעוזה שלהם, הגבורה שלהם, היצירתיות שלהם והמחויבות שלהם. בשם העם כולו אני אומר – אנחנו מסירים את הכובע. כל הכבוד לכם".

בסוף דבריו שיגר מסר נתניהו לרקגוני הטרור: "ידעו כל אויבי ישראל שידה של ישראל תגיע אליהם, והיא מגיעה אליהם באמצעות לוחמי הימ"מ ובאמצעות השב"כ".

אחריו, נאם השר לביטחון הפנים ארדן: "הציווי שמנחה את לוחמי הימ״מ של משטרת ישראל הוא 'ארדוף אוייבי ואשיגם ולא אשוב עד כלותם'. ההישגים האחרונים של הימ״מ מוכיחים שוב כי היא ממשת את הציווי הזה בכל פעם מחדש. ליכולות המדהימות של לוחמי הימ״מ אין אח ורע בעולם ואני גאה בהם מאד".

עוד הוסיף ארדן: "לא במקרה הבקשה הכי נפוצה בקרב שרים לבטחון פנים מרחבי העולם אלי, היא לשלוח צוותי ימ״מ לאמן כוחות משטרה בעולם כדי להתמודד עם תרחישי טרור שונים. אני אמשיך לעשות הכל כדי להעצים את יכולות הימ״מ להציל חיים ולסגור חשבון עם מחבלים".

צפו בביקור: דוברות משטרת ישראל.

 

 1 תגובות

מיין תגובות
  1. 1

    אם פעם יחקרו אותו הוא כבר ידבר אחרת