מעבר לאתר המותאם
1

כבל: "אם היו שמים קלפי היום במפלגה גבאי היה מובס"

אסתי פלד 1 Comment on כבל: "אם היו שמים קלפי היום במפלגה גבאי היה מובס"

"במה שתלוי בי אני מקווה שגבאי לא ינהיג אותנו לבחירות, הוא לקח אותנו לפי פחת", כך אומר ח"כ איתן כבל (העבודה) בראיון ל'מהדורה המרכזית' על מצב המפלגה האבודה, הכישלון של גבאי והאם יש תקווה עד לבחירות | האזינו

12:28
12.07.20
ישראל רובין No Comments on יוסי דייטש: "הציבור החרדי נהיה שק החבטות של מדינת ישראל"

התכניות האחרונות

ארכיון תוכניות מוקלטות

גם בפייסבוק

היום ברדיו

[daily-schedule schedule=1]

פוסטים אחרונים

תגיות

ח"כ הוותיק איתן כבל (העבודה) התראיין היום (רביעי) ל'מהדורה המרכזית' בהגשת בצלאל קהאן, כבל דיבר על תחושת התבוסה במפלגה עוד טרם החלה מערכת הבחירות, הרצון להזיז את גבאי ולהציל את המפלגה הכמעט אבודה, "גבאי חי בפנטזיות עם הקמפיין שלו, בעוד אנחנו נלחמים על חיינו".

מקווה שגבאי יוחלף לפני הבחירות: "במה שתלוי בי אני מקווה שגבאי לא ינהיג אותנו לבחירות, הוא לקח אותנו לפי פחת. הבאנו אותו כמשיח אבל זה לא הצליח. אין לי סיבה אחרת זה רק בגללו".

בחדרים כולם נגד: "כולם מדברים כמוני בחדרי חדרים. אם מחר יונח קלפי בוועידת המפלגה הוא יובס. אם נשים במפלגת העבודה הוא יובס. אבי גבאי כבר לא תקווה עבור המצביעים".

גבאיי בקמפיין ואנו נלחמים על החיים: "אנחנו נלחמים על חיינו והוא רץ עם קמפיין בחירות ורץ לפנטזיות. אני מחר בוועידת המפלגה אני אומר את הדברים. סבתא שלי הייתה אומרת הקב"ה לא זורק אבנים מהשמיים, צריך לפעול צריך לעבוד. יש עכשיו את לפיד וגנץ והם לוקחים מאיתנו לא מעט מנדטים".

האזינו לראיון:1 תגובות

מיין תגובות
  1. 1

    האיש שלא מעט בזכותו לאורך ההיסטוריה נחשבת מפלגת העבודה כמפלגה לא יציבה העורפת את ראשיה הוא איתן כבל.
    הוא הראשון לזהות חולשה ולנסות לבנות את עצמו כ"מחולל ההפיכה".
    תרגע כבל, המפלגה תתאושש ותנסוק במספר המנדטים. אני מקווה שמקומך בפריימריס יהיה כזה שלמרות הנסיקה, בוחרי המפלגה לא יכניסו אותך לכנסת.